Zielona Góra

Poszukaj samotnego
Reinhard Abeln, Anton Kner
Poszukaj samotnego
Książka ukazuje dramat osamotnienia i sposoby jego przezwyciężania. Jest próbą dotarcia do ludzi samotnych i opuszczonych, zatroskanych i zrezygnowanych; równocześnie apeluje o chrześcijańską wrażliwość, o wsparcie pełne siły i odwagi, miłość i oddanie dla potrzebujących. Pokazuje ona drogi przezwyciężania samotności - drogi, które do ludzi prowadzą poprzez ludzi. Stara mądrość afrykańska głosi bowiem, że „człowiek jest dla człowieka najlepszym lekarstwem”.

Parafia pw. Ducha Świętego - Zielona Góra

ks. Andrzej Ignatowicz (1997-08-20)

Rezydenci

Czynna w poniedziałki i piątki w godz:

Niedziela: 6:30, 8:30, 10:00, 12:00, 14:00, 19:00; dni powszednie: 6:30, 7:00, 7:30, 18:00

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.