Zielona Góra

Dotknij Boga
Patryk Świątek
Dotknij Boga
Być może nigdy o nich nie słyszałeś. Nic dziwnego – celowo ukryli się przed światem. To, co robią, nie jest na pokaz. Gdy ich znajomi pną się po szczeblach kariery, oni szorują podłogi. Gdy świat wielbi sukces i bogactwo, ich pociąga to, co wzgardzone i niepozorne. Gdy wokół szaleje konsumpcja, oni żebrzą o chleb i mieszkają z bezdomnymi. Poznaj wspólnoty Kościoła, o których nie usłyszysz w mediach. To jasne punkty ma mapie Polski. Ludzie, którzy je tworzą, łamią stereotypy.

Parafia pw. Ducha Świętego - Zielona Góra

ks. Andrzej Ignatowicz (1997-08-20)

Rezydenci

Czynna w poniedziałki i piątki w godz:

Niedziela: 6:30, 8:30, 10:00, 12:00, 14:00, 19:00; dni powszednie: 6:30, 7:00, 7:30, 18:00

Powołania z parafii

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.