Ochla

parafia pw. Najświętszej Trójcy

Siostra Maria Łucja od Jezusa i Niepokalanego Serca

Siostra Łucja to niezwykle ważna osobowość portugalskiego katolicyzmu XX wieku. Jako Pastuszka z Fatimy, która wraz z Franciszkiem i Hiacyntą dostąpiła w 1917 roku widzenia Matki Bożej, jest uznana za dziecko szczególnie błogosławione i wybrane do rozpowszechniania w świecie przesłania Bożego pokoju i zbawienia. Jako karmelitanka, uważana za osobę uprzywilejowaną w swym oddaniu Bogu i służbie Kościołowi, cieszy się ogromnym zaufaniem wiernych, zaufaniem zakotwiczonym w jej wyjątkowej posłudze powierniczki Matki Bożej.

Parafia pw. Najświętszej Trójcy - Ochla

ks. Stanisław Stefańczyk (2006-08-01)

Ochla – 7:30, 11:00, 12:30; Jeleniów – 9:30

Warto pokochać teściową