Czerwieńsk

Rodzice w akcji
Marcin Gajda, Monika Gajda
Rodzice w akcji
Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie, żeby osiągnąć upragnioną przez nas reakcję naszej pociechy. Czy przypadkiem nie popełniliśmy gdzieś błędu? Książka Rodzice w akcji jest nie tylko wytłumaczeniem przyczyn najczęstszych problemów z dziećmi, ale przede wszystkim poradnikiem, jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę.

Parafia pw. św. Wojciecha - Czerwieńsk

ks. Paweł Konieczny (2006-08-01)

Czerwieńsk, Boryń - 7 km, Dobrzęcin - 3 km, Laski Odrz. - 9 km, Łężyca - 6 km, Nietków - 6 km, Wysokie - 3 km, Wyszyna - 6 km

Czerwieńsk – 7:50, 11:00, 13:00, 19:00; Łężyca – 9:30; Nietków – 9:30, 13:15