安iebodzin

Ksi璕arnia Izajasz

Polecam

Spotkania z ojcem Leonem

Ojca Leona Knabita, benedyktyna z Ty鎍a, nie trzeba ju chyba nikomu przedstawia. Duszpasterz, spowiednik, rekolekcjonista, publicysta, autor wielu ksi捫ek i bohater programów telewizyjnych jest uwielbiany przez m這dszych i starszych. W rozmowie z...
czytaj wi璚ej

Parafia pw. Mi這sierdzia Bo瞠go - 安iebodzin

ks. Zygmunt Zimnawoda (2010-08-02)

Rezydenci

安iebodzin, Rak闚 (12 km),Rudgerzowice (7 km)

• os. ㄆ篡ckie 52
    66-200 安iebodzin
  • tel.: 68-382-92-22

Msze 安. w niedziele

安iebodzin (Mi. Bo瞠go) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:30; Filie: Rudgerzowice 10:00, Rak闚 11:30

Wybudowany ko軼ió po鈍i璚i 20 grudnia 1998 r. ks. bp Pawe Socha, a 25 sierpnia 1999 r. ks. bp dr Adam Dyczkowski podpisuje dekret erekcji parafii p.w. Mi這sierdzia Bo瞠go. Sanktuarium konsekrowa 22 listopada 2008 r. ks. bp dr Stefan Regmunt.

Ewa czuje inaczej

Galeria zdj耩

Mam dwie wiadomo軼i, z陰 i dobr.

Z豉 jest taka, 瞠 niestety nie posiadam zdj耩 z tej parafii.

Dobra jest taka, 瞠 je郵i Ty je masz, mo瞠sz je przes豉 na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszcz.
Dodatkowo email powinien zawiera nazw parafii oraz informacj, 瞠 jeste autorem zdj耩.

Biblia Tysi帷lecia [OPRAWA TWARDA] [MAΧ FORMAT]

Tekst Pisma 安i皻ego zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencj Episkopatu Polski. Polecamy bardzo praktyczne, podr璚zne pe軟e wydanie Biblii Tysi帷lecia - Pisma 安i皻ego Starego i Nowego Testamentu w oryginalnym formacie oazowym (12x18cm) i twardej oprawie. S逝ga Bo篡 Ks. Franciszek Blachnicki, za這篡ciel ruchu oazowego nie przypuszcza zapewne, 瞠 do historii wejdzie nie tylko wspania豉 idea wakacyjnych, a dalej tak瞠 sta造ch spotka formacyjnych ze S這wem Bo篡m dla wszystkich stanów w Ko軼iele, ale te charakterystyczny i jednocze郾ie bardzo wygodny format Pisma 安i皻ego. Niech to wydanie przypomina wszystkim, 瞠 Bóg, który objawia si nam poprzez S這wo, jest 安iat貫m i 砰ciem, s逝膨c wspólnotom oazowym, a tak瞠 inspiruj帷 na nowo budowanie w naszych rodzinach Bo瞠j oazy 篡cia i mi這軼i.

Czytaj wi璚ej