Świebodzin

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Księgarnia Izajasz

Liturgia Godzin (skrócona)

Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego. Wszystkim, którym bliska jest ta wspaniała modlitwa Kościoła, proponujemy skorzystanie z praktycznego wydania uniwersalnego, które z konieczności jest oczywiście publikacją skróconą. Zawiera ono wszystkie niezbędne teksty liturgiczne w skondensowanej formie. Miłośnicy liturgicznej modlitwy Kościoła cenią sobie to praktyczne wydanie.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Świebodzin

ks. Zygmunt Zimnawoda (2010-08-02)

Rezydenci

Świebodzin, Raków (12 km),Rudgerzowice (7 km)

• os. Łużyckie 52
    66-200 Świebodzin
  • tel.: 68-382-92-22

Świebodzin (Mił. Bożego) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:30; Filie: Rudgerzowice 10:00, Raków 11:30

Wybudowany kościół poświęcił 20 grudnia 1998 r. ks. bp Paweł Socha, a 25 sierpnia 1999 r. ks. bp dr Adam Dyczkowski podpisuje dekret erekcji parafii p.w. Miłosierdzia Bożego. Sanktuarium konsekrował 22 listopada 2008 r. ks. bp dr Stefan Regmunt.

Warto być ojcem

Warto być ojcem | Jak naprawić małżeństwo | Książki ks. Pawlukiewicza