Szczaniec

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II
Elżbieta Ruman
Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II
Dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz spędziła ze swoim mężem przed telewizorem. Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego tętniaka mózgu i w każdej chwili może umrzeć. „Karolu Wojtyło, pomóż nam!” – modlili się wspólnie.

Parafia pw. św. Anny - Szczaniec

ks. Stanisław Pikor SDB (2005-01-08)

Szczaniec, Kupienino - 5,5 km, Myszęcin - 3 km, Myszęcinek - 4 km, Ojerzyce - 4 km, Rzeczyca - 6 km, Wilenko - 2,5 km, Wityń - 6 km

Szczaniec – 8:00, 11:00; Kupienino – 9:30; Myszęcin – 9:30; Ojerzyce – 11:00; Rzeczyca – 8:00; Wilenko – 12:30