Szczaniec

Pierwszy rok życia dziecka
Gina Ford
Pierwszy rok życia dziecka
Nowe wydanie bestsellerowego poradnika Wademekum szczęśliwego dziecka! Chwila, gdy malutki noworodek po raz pierwszy pojawia się w domu, zwykle wiąże się nie tylko z radością, ale i wielkim niepokojem. Jeśli Twoja pociecha płacze w nocy, ma trudności z zasypianiem i zbyt wcześnie się budzi, je nieregularnie lub jest stale głodna – a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, sięgnij po ten wyjątkowy poradnik Giny Ford!

Parafia pw. św. Anny - Szczaniec

ks. Stanisław Pikor SDB (2005-01-08)

Szczaniec, Kupienino - 5,5 km, Myszęcin - 3 km, Myszęcinek - 4 km, Ojerzyce - 4 km, Rzeczyca - 6 km, Wilenko - 2,5 km, Wityń - 6 km

• Szczaniec 58