Szczaniec

Przewodnik do wnętrza Zamku
Tomás Álvarez OCD
Przewodnik do wnętrza Zamku
Zamek wewnętrzny to coś więcej niż książka. To niezwykły symbol tajemnicy człowieka; to „dusza” jego autorki, Teresy od Jezusa, która stopniowo przemieszcza, wznosi się z jednego mieszkania do drugiego. To program – kobiecy, a zarazem batalistyczny – życia duchowego chrześcijanina.

Parafia pw. św. Anny - Szczaniec

ks. Stanisław Pikor SDB (2005-01-08)

Szczaniec, Kupienino - 5,5 km, Myszęcin - 3 km, Myszęcinek - 4 km, Ojerzyce - 4 km, Rzeczyca - 6 km, Wilenko - 2,5 km, Wityń - 6 km

• Szczaniec 58