Żagań

Miłość, która ocala
Wojciech Jędrzejewski OP
Miłość, która ocala
Książka o. Wojciecha Jędrzejewskiego to zbiór homilii, które wygłosił jako duszpasterz młodzieży w Warszawie. Mówiąc do młodych ludzi, w prostych słowach pokazuje na najwyższą wartość miłości, która pochodzi od samego Boga. Tej, która nie pozwala nam zgodzić się na powierzchowność, wygodnictwo i egoizm. Takiej, która daje pokój grzesznikom, wyprowadza z kryzysów i uczy żyć z godnością dziecka Bożego.

Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Żagań

ks. Eugeniusz Jankiewicz (2011-07-20)

Żagań - Kolonia Laski, Stary Żagań

Żagań – 7:00, 8:30, 9:45, 11:00, 12:15, 18:00; Stary Żagań – 19:30; Żagań – Kolonia Laski – 9:00