Witoszyn

Pomyłki w życiu duchowym
Jerzy Zieliński OCD
Pomyłki w życiu duchowym
Gdy popadamy w duchowe tarapaty, trzeba konsultować się ze świętymi. Jako najlepsi uczniowie Jezusa są ekspertami. Historie świętych to przedziwne księgi, w których możemy czytać swoje własne dzieje. Tak jak my, oni również pragnęli doskonale naśladować Chrystusa i całkowicie do Niego należeć. Zobaczyć możemy, że zdarzały się im te same pomyłki, które zdarzają się nam. Na plecach dźwigali krzyż człowieczej niedoskonałości, tak jak my.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Witoszyn

ks. Bogdan Konarzewski CM (2011-06-24)

Witoszyn, Konin Żagański, Lubartów, Lubieszów, Lutynka, Silno Małe, Wymiarki, Wilkowiska

• ul. Konopnickiej 4