Jabłonów

Warto uprawiać seks
Jacek Pulikowski
Warto uprawiać seks
Warto uprawić seks małżeński, bo pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem, czyli o pielęgnowaniu sfery płciowości i życiu w czystości seksualnej. Kolejna książka Jacka Pulikowskiego z małżeńskiego cyklu Warto… pt. Warto uprawiać seks przekonuje nas, że warto zadbać o sferę współżycia małżeńskiego.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Warto pokochać teściową