Dzietrzychowice

Miejsce płciowości w miłości
Jacek Pulikowski
Miejsce płciowości w miłości
Z pozoru temat wydaje się banalny, bo jeśli mówimy o miłości między dwojgiem ludzi, to jakby naturalnie nasuwa się myślenie o współżyciu płciowym. Okazuje się, że nie jest to sprawa w równym stopniu oczywista dla wszystkich zainteresowanych. Nie tylko różnice między kobietami a mężczyznami powodują trudności we współżyciu, istnieje bowiem wiele zranień w tej delikatnej i głębokiej sferze ludzkiego życia.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Dzietrzychowice

ks. Krzysztof Kwaśnik (2005-08-01)

Dzietrzychowice, Dybów, Gorzupia, Gryżyce, Karczówka, Miodnica

Dzietrzychowice