Dzietrzychowice

Księga fundacji [PODRĘCZNE]
św. Teresa od Jezusa
Księga fundacji [PODRĘCZNE]
Św. Teresa od Jezusa chciała napisać dzieło, poprzez które wszyscy dowiedzą się, że życie, śmierć, zbawienie lub wieczne potępienie zależą od jednej jedynej zasady, a którą jest posłuszeństwo. Posłuszeństwo, które rodzi się, karmi się i żyje w Miłości. Posłuszeństwo jest jak odwieczna spirala, gdyż jedynie ten, kto miłuje jest zdolny do bycia posłusznym, a jedynie ten, kto jest posłuszny jest zdolny do przemiany swojej miłości w konkretne akty pomocy, hołdu, ofiary i solidarności wobec Umiłowanego.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Dzietrzychowice

ks. Jarosław Paprocki (2014-12-22)

Dzietrzychowice, Dybów, Gorzupia, Gryżyce, Karczówka, Miodnica

Dzietrzychowice