Żary

Szatan istnieje naprawdę
Ojciec Benignus
Szatan istnieje naprawdę
Książkę, mimo że jest oparta wyłącznie na faktach i udokumentowanych rzeczywistych sytuacjach, czyta się jak dobrą powieść – i to powieść grozy. Głównym celem autora nie jest jednak chęć szokowania czytelników. Autor pragnie raczej podkreślić, że ciemna strona duchowych sił to rzeczywistość, że jak w tytule, Szatan istnieje naprawdę, i w określonych sytuacjach może zagrozić nam bardziej niż zwykle. W tym wymiarze książka może stanowić przestrogę dla czytelników, by byli ostrożni, a jeżeli już przez swoje zachowania narażą się na duchowe niebezpieczeństwo – by szukali odpowiedniej pomocy w Kościele.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żary

ks. Jan Poźniak (2005-07-01)

Rezydenci

Żary (NSPJ) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 (okres wakacji); Żary (św. Ap. Piotra i Pawła) – 9:00; Olszyniec – 10:30.

Powołania z parafii

Seks jakiego nie znacie