Żary

Złączeni
ks. Marek Dziewiecki
Złączeni
Małżeństwo może być najkrótszą i najprzyjemniejszą drogą do raju. W małżeństwie nie ma jednak ziemi neutralnej. Albo jest ono ziemią błogosławieństwa i wielkiej radości, albo ziemią przekleństwa i niewyobrażalnego cierpienia. Książka dla osób PRZED ślubem i PO ślubie. Kompendium wiedzy o małżeńskich zobowiązaniach dla narzeczonych i unikalna szansa na „korektę lotu” dla małżeństw, które chcą tworzyć szczęśliwy związek i żyć pełnią życia.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żary

ks. Jan Poźniak (2005-07-01)

Rezydenci

• pl. Kard. St. Wyszyńskiego 4
    68-200 Żary
  • tel.: 068-363-40-00, fax: 068-363-40-09
  • email: napisz email »

Żary (NSPJ) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 (okres wakacji); Żary (św. Ap. Piotra i Pawła) – 9:00; Olszyniec – 10:30.