Żary

AD(H)D Mały poradnik
Johannes Wilkes
AD(H)D Mały poradnik
Można ich spotkać w każdej klasie: Pawełek Wiercipięta i Jędruś Gap. Z jednej strony naładowani energią i pełni fantazji, a z drugiej – niestali i rozmarzeni. Nie ułatwiają życia ani sobie, ani innym. To dzieci cierpiące na ADHD i ADD. Na przykładzie kilkudziesięciu trudnych, reprezentatywnych sytuacji z życia codziennego autor pokazuje, jak za pomocą prostych sposobów można je opanować.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żary

ks. Jan Poźniak (2005-07-01)

Rezydenci

Żary (NSPJ) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 (okres wakacji); Żary (św. Ap. Piotra i Pawła) – 9:00; Olszyniec – 10:30.

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej