Zielona Góra

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca

Zielonogórskie Kolędowanie

Święty Ojciec Pio - Skuteczni święci

Święty Ojciec Pio (1887-1968), święty naszych czasów, stygmatyk, mistyk, uzdrowiciel z chorób duchowych i fizycznych. Święty nas wszystkich, do którego możemy się zwrócić z każdą radością i troską, gdyż nas zapewnił: „Każdy może powiedzieć: Ojciec jest cały mój”. Nie zostawił nas bez pomocy: „Po mojej śmierci będę mógł czynić więcej dobra. Moja prawdziwa misja zacznie się dopiero po mojej śmierci”

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Zielona Góra

ks. Leszek Kazimierczak (1994-03-19)

Rezydenci

Czynna w następujące dni:

Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego nieparzyste od 35 do końca; parzyste od 96 do końca, Ananasowa, Bananowa, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Ceramiczna, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Działkowa, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska 2a, 2,4,6,8, Grabowa, Hoffmana, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Kossaka Juliusza, Kręta, Leśna, Magnacka, Malczewskiego Jacka, Michałowskiego Piotra, Migdałowa, Modrzewiowa, Olchowa, Porcelanowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Szlachecka, Świerkowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Zacisze, Zaściankowa

7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00, 20:00; hspicjum - 10:00

Powołania z parafii

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.