Zielona Góra

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca

Księgarnia Izajasz

Dawid - Gra komputerowa dla dzieci

W grze komputerowej DAWID dziecko poznaje historię króla Dawida i wraz z nim przenosi się w fascynujący świat Biblii. Zadaniem dziecka jest pomóc Dawidowi w  uratowaniu królestwa przed nieprzyjacielem, którym są Filistyni. Przez grę i zabawę dziecko uczy się odpowiedzialności, troski o najbliższych, odważnego podejmowania trudnych wyzwań oraz wytrwałości. Uczestników zabawy czeka wiele przygód, co gwarantuje dobrze i pożyteczne spędzony czas.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Zielona Góra

ks. Leszek Kazimierczak (1994-03-19)

Rezydenci

Czynna w następujące dni:

Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego nieparzyste od 35 do końca; parzyste od 96 do końca, Ananasowa, Bananowa, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Ceramiczna, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Działkowa, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska 2a, 2,4,6,8, Grabowa, Hoffmana, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Kossaka Juliusza, Kręta, Leśna, Magnacka, Malczewskiego Jacka, Michałowskiego Piotra, Migdałowa, Modrzewiowa, Olchowa, Porcelanowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Szlachecka, Świerkowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Zacisze, Zaściankowa

7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00, 20:00; hspicjum - 10:00

Powołania z parafii

Urzekająca

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.