Zielona Góra

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca

Zapraszamy do księgarni

Nie daj się gnębić

Bez rąk, bez nóg, bez możliwości obrony – jako nastolatek Nick Vujicic był często na celowniku szkolnych i podwórkowych dręczycieli. Dlatego doskonale rozumie, jak to jest być ośmieszanym i poniżanym. Nauczył się jednak, że nie musi grać według reguł narzuconych przez jego prześladowców. Ty także nie musisz biernie akceptować roli ofiary. W tej książce Nick pokaże ci, jak zbudować skuteczny system obrony przed przemocą rówieśniczą.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Zielona Góra

ks. Leszek Kazimierczak (1994-03-19)

Rezydenci

Czynna w następujące dni:

Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego nieparzyste od 35 do końca; parzyste od 96 do końca, Ananasowa, Bananowa, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Ceramiczna, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Działkowa, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska 2a, 2,4,6,8, Grabowa, Hoffmana, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Kossaka Juliusza, Kręta, Leśna, Magnacka, Malczewskiego Jacka, Michałowskiego Piotra, Migdałowa, Modrzewiowa, Olchowa, Porcelanowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Szlachecka, Świerkowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Zacisze, Zaściankowa

7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00, 20:00; hspicjum - 10:00

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.