Zielona Góra

Spotkanie z Mariam
bł. Mariam Baouardy Mała Arabka
Spotkanie z Mariam
Ten niewielki zbiór myśli Świętej Palestynki jest swoistym szkicem do jej portretu duchowego. Kiedy czytam wybrane w tym tomiku słowa, widzę ją niemal, jak siedząc na schodach w ogrodzie naszego klasztoru albo na rekreacji, albo pod dopiero co przesadzoną oliwką, dzisiaj wielką, rozłożystą, a może na tarasie naszego domu, z którego rozciąga się wspaniały widok na góry Moabu, dyktuje któryś ze swoich listów.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Zielona Góra

ks. Leszek Kazimierczak (1994-03-19)

Rezydenci

Czynna w następujące dni:

Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego nieparzyste od 35 do końca; parzyste od 96 do końca, Ananasowa, Bananowa, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Ceramiczna, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Działkowa, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska 2a, 2,4,6,8, Grabowa, Hoffmana, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Kossaka Juliusza, Kręta, Leśna, Magnacka, Malczewskiego Jacka, Michałowskiego Piotra, Migdałowa, Modrzewiowa, Olchowa, Porcelanowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Szlachecka, Świerkowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego Leona, Zacisze, Zaściankowa

7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00, 20:00; hspicjum - 10:00

Powołania z parafii

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.