Sulęcin

Pieśń duchowa [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Jan od Krzyża
Pieśń duchowa [FORMAT KIESZONKOWY]
Zarówno poemat ten, jak i traktat opisują całą drogę duchową człowieka. Autor oddaje jej dramatyzm i piękno w literackiej opowieści ukazującej miłość pomiędzy oblubienicą-duszą a jej Oblubieńcem-Chrystusem. To dzieło, uznawane za perłę literatury hiszpańskiej, a zarazem cenne świadectwo mistyczne, uzupełnia opis etapów jednoczenia duszy z Bogiem omawianych w innych traktatach.

Parafia pw. św. Henryka - Sulęcin

ks. Piotr Mazurek (1997-08-20)

Rezydenci

SULĘCIN – św. Henryka 11:00, 13:00, 19:00 - od VI do VIII tylko 13:00; – św. Mikołaja 7:30, 9:00, 10:30, 13:30 - od IX do V, 18:00; 20:00 - od VII do VIII; OSTRÓW – 12:30; ŻUBRÓW – 10:15; TURSK PDPS - 11:30