Sulęcin

Moje spotkanie ze Słowem
Jacek Damięcki
Moje spotkanie ze Słowem
Staram się poznawać mojego Boga poprzez Jego Słowo. Ponieważ uwierzyłem w nie, chcę je wprowadzić w swoje życie. Mam również pytania i wątpliwości. Wydaje mi się, że to jest pozytywny objaw spotkania z Nim. Nie wszystko muszę rozumieć tu i teraz. Apostołowie też nie wszystko od razu rozumieli.

Parafia pw. św. Henryka - Sulęcin

ks. Piotr Mazurek (1997-08-20)

Rezydenci

SULĘCIN – św. Henryka 11:00, 13:00, 19:00 - od VI do VIII tylko 13:00; – św. Mikołaja 7:30, 9:00, 10:30, 13:30 - od IX do V, 18:00; 20:00 - od VII do VIII; OSTRÓW – 12:30; ŻUBRÓW – 10:15; TURSK PDPS - 11:30