Sulęcin

Skarbiec modlitw do Ducha Świętego
Sylwester Szefer
Skarbiec modlitw do Ducha Świętego
W tym modlitewnym skarbcu znajduje się kilkaset modlitw skierowanych do Trzeciej Osoby Trójcy Świętej - Ducha Świętego. Dzięki Duchowi Świętemu „niemożliwe” staje się możliwe. Dzięki Niemu nawraca się morderca, alkoholik przestaje pić, śmiertelnie chory zostaje uzdrowiony, nałogowy palacz rzuca papierosy, błądzący dostrzega światło prawdy, chleb staje się Ciałem, a wino Krwią.

Parafia pw. św. Henryka - Sulęcin

ks. Piotr Mazurek (1997-08-20)

Rezydenci

SULĘCIN – św. Henryka 11:00, 13:00, 19:00 - od VI do VIII tylko 13:00; – św. Mikołaja 7:30, 9:00, 10:30, 13:30 - od IX do V, 18:00; 20:00 - od VII do VIII; OSTRÓW – 12:30; ŻUBRÓW – 10:15; TURSK PDPS - 11:30