Kołczyn

Sztuka okazywania miłości dorosłym dzieciom
Gary Chapman, Ross Campbell
Sztuka okazywania miłości dorosłym dzieciom
Podczas gdy twoje dziecko najmniejszym kosztem próbuje sprostać nowym, bardzo wymagającym warunkom otaczającego świata, ty możesz mieć odczucie, że stajesz wobec nieoczekiwanego: wobec bardzo ci bliskiego dorosłego, który jest niedojrzały i nieproduktywny. I zachodzisz w głowę: Jak mogę pomóc komuś, kto zachowuje się tak, jakby nie wydoroślał?

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Kołczyn

ks. Adam Pawłowski (2007-09-23)

• ul. Leśna 17a
    66-439 Kołczyn