Cigacice

Ćwiczenia duchowne
św. Ignacy Loyola
Ćwiczenia duchowne
Klasyczny tekst Ćwiczeń św. Ignacego, zatwierdzony przez wszystkich papieży od XVI wieku po dziś jako najlepszy sposób odprawiania rekolekcji. Książeczka służąca zarówno dającym rekolekcje jak i wszystkim, którzy już je odbyli i pragną podtrzymać w sobie ich owoce. Uzupełniona o dodatek zawierający informacje o jezuickich domach rekolekcyjnych.

Parafia pw. św. Michała - Cigacice

ks. Jerzy Filipkowski (2010-08-02)

Cigacice, Górzykowo - (1 km), Leśna Góra - (1 km), Małe Górki - (1 km), Nowy Świat - (3 km)

• Szkolny 12
    66-131 Cigacice
  • tel.: 68-385-12-32

Parafia powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie. Mieszkańcy parafii pochodzą z różnych regionów Polski, przeważnie z ziem kresowych i Wielkopolski.

Warto naprawić małżeństwo