Bojadła

Jak odnaleźć siebie?
Dagmara Koguciuk
Jak odnaleźć siebie?
 Książka, którą trzymasz w ręku jest skierowana do osób, które z jakiegoś powodu, niekoniecznie im wiadomego, nie potrafią osiągnąć wewnętrznej wolności, radości życia i pogody ducha. Liczę na to, że pomoże ci ona w identyfikacji rzeczywistego problemu, z którym być może właśnie się zmagasz.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Zbigniew Cieszkowski (2010-08-02)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37