Bojadła

Wykorzystanie osobistego potencjału
Kenneth Lodi
Wykorzystanie osobistego potencjału
Przemawiając do tysięcy osób, od dyrektorów korporacji do działających na własne konto przedsiębiorców, sportowców i artystów, zidentyfikowałem postawy i praktyki odróżniające ludzi sukcesu od tych, którzy wciąż próbują go osiągnąć. […] opiszę te elementy życiowej skuteczności, sugerując czytelnikom stosowanie ich w życiu jako wskazówek i czynników sprzyjających realizacji osobistych potencjałów.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Zbigniew Cieszkowski (2010-08-02)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37