Bojadła

10 sposobów na szczęśliwe życie
o. Jacek Krzysztofowicz OP
10 sposobów na szczęśliwe życie
Bardzo często się zdarza, że jakaś część naszej ukształtowanej w dzieciństwie religijności jest balastem utrudniającym nam doświadczanie wiary jako życiodajnej, wspierającej mocy. Moje rozważania na temat Dekalogu są próbą pokazania, w jaki sposób możemy się religijnie rozwijać i "Dziesięć przykazań" rozumieć "po dorosłemu".

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Stanisław Szura (2013-08-01)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37