Dobiegniew

Fragmenty mojego życia
Catherine de Hueck Doherty
Fragmenty mojego życia
Pasjonująca duchowa autobiografia autorki Pustyni ? światowego bestselleru, za który otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez Akademię Francuską. Wydarzenia jej życia mogłyby zapełnić kilka życiorysów. Osoba, wobec której nie sposób przejść obojętnie, świadek i przykład, jak w trudnych czasach żyć głęboką wiarą w realiach codzienności jako żona, matka, spełniona kobieta z sercem pełnym humoru, miłości, cierpienia i radości.

Parafia pw. św. Józefa - Dobiegniew

ks. Piotr Spychała (2007-08-01)

Rezydenci

DOBIEGNIEW – pw. św. Józefa 7:30; pw. Chrystusa Króla 8:30, 10:00, 11:30, 18:00; 3. CHOMĘTOWO – 10:30; MIERZĘCIN – 9:00; SŁONÓW – 12:00