Dobiegniew

Bez odwrotu
Augustyn Pelanowski OSPPE
Bez odwrotu
Nawrócenie jest rozpoczęciem pracy nad sobą. Bezbożność to swoiste bezrobocie, które zaniedbuje rozwój duchowy. Nawrócenie, to jedyny gatunek zajmowania się sobą, który nie jest egoizmem. Rozpoczyna się wtedy, gdy pragniemy uwielbiać Chrystusa we własnym ciele – pracując nad życiem, aby zaowocowało wiecznością. Ale nikt nie może się podjąć tej pracy, dopóki nie zostanie natchniony, wezwany, powołany, obdarowany pragnieniem nawrócenia.

Parafia pw. św. Józefa - Dobiegniew

ks. Piotr Spychała (2007-08-01)

Rezydenci

DOBIEGNIEW – pw. św. Józefa 7:30; pw. Chrystusa Króla 8:30, 10:00, 11:30, 18:00; 3. CHOMĘTOWO – 10:30; MIERZĘCIN – 9:00; SŁONÓW – 12:00