Dobiegniew

Słowo greckie na każdy dzień roku
J. D. Watson
Słowo greckie na każdy dzień roku
Celem powstania niniejszej książki było podzielenie się ze współczesnymi chrześcijanami bogactwem znaczenia greckich słów użytych w Nowym Testamencie. Autor, J.D. Watson, w trzystu sześćdziesięciu sześciu codziennych odsłonach, przekazuje czytelnikom to, co odkrył w czasie swoich osobistych studiów nad Bożym Słowem i prezentuje rozumienie kluczowych słów pochodzących z oryginalnego słownictwa Nowego Testamentu.

Parafia pw. św. Józefa - Dobiegniew

ks. Piotr Spychała (2007-08-01)

Rezydenci

DOBIEGNIEW – pw. św. Józefa 7:30; pw. Chrystusa Króla 8:30, 10:00, 11:30, 18:00; 3. CHOMĘTOWO – 10:30; MIERZĘCIN – 9:00; SŁONÓW – 12:00