Sława Śląska

Towarzyszenie duchowe
Franz Jalics SJ
Towarzyszenie duchowe
Czym jest dobre kierownictwo duchowe? Nie wypływa ono z wiedzy, erudycji ani przebojowej osobowości. Franz Jalics, czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia, pokazuje, że jego źródłem są dwie fundamentalne zasady. Pierwszą jest sztuka uważnego słuchania i prowadzenia rozmowy tak, by druga osoba mogła wyrazić to, kim naprawdę jest. Drugą jest odkrycie w sobie ciszy, w której słychać Boga. Bez niej słuchanie innego człowieka jest niemożliwe.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Sława Śląska

ks. Jerzy Ślusarczyk (2007-08-01)

Rezydenci

SŁAWA – pw. św. Michała Arch. 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 (19:00 -latem); LIPINKI – 11:00; PRZYBYSZÓW – 9:30; TARNÓW JEZIERNY. – 12:15; Gola: 9.00