Sława Śląska

Ewangelia dla nienormalnych
o. Adam Szustak OP
Ewangelia dla nienormalnych
To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się nie nadaje do wiary w Boga i nie widzi w tym żadnego sensu. Pragnę pokazać Ci Boga, który siedzi w samym środku bezsensu, beznadziei, krzywdy, nienawiści, braku miłości i stamtąd mówi do ciebie: „Jestem. Jestem w twoim życiu i to się nie zmienia. Jestem i płonę w tobie”.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Sława Śląska

ks. Jerzy Ślusarczyk (2007-08-01)

Rezydenci

SŁAWA – pw. św. Michała Arch. 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 (19:00 -latem); LIPINKI – 11:00; PRZYBYSZÓW – 9:30; TARNÓW JEZIERNY. – 12:15; Gola: 9.00