Sława Śląska

parafia pw. św. Michała Archanioła

Błogosławiony Jakub Alberione - Skuteczni święci

Błogosławiony Jakub Alberione, błogosławiony kapłan, który za życia obiecał, że z nieba będzie się opiekował wszystkimi ludźmi mediów, „tymi, którzy używają najskuteczniejszych nowoczesnych środków ku dobremu: w świętości, w Chrystusie i w Kościele”. Człowiek niezwykle pracowity, który za życia dał pracę wielu biednym i bezrobotnym, pozwalając im odzyskać ludzką godność i podstawę egzystencji, a dziś skuteczny orędownik w sprawie znalezienia pracy.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Sława Śląska

ks. Jerzy Ślusarczyk (2007-08-01)

Rezydenci

SŁAWA – pw. św. Michała Arch. 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 (19:00 -latem); LIPINKI – 11:00; PRZYBYSZÓW – 9:30; TARNÓW JEZIERNY. – 12:15; Gola: 9.00