Słubice

Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Tomás Álvarez OCD
Święta Teresa od Jezusa uczy modlitwy
Zgodnie z myślą samej Teresy, autor tej książki pragnie nie tyle przekazać, czym jest modlitwa terezjańska, ile wskazać, jak ją praktykować. Nie chce uczyć, czym jest modlitwa, ale uczy, jak się modlić. Jest to książka, która pokazuje, że świat modlitwy jest dostępny dla każdego, może też spełnić rolę przewodnika po modlitwie.

Parafia pw. Ducha Świętego - Słubice

ks. Józef Zadworny (1988-10-02)

Rezydenci

• Wojska Polskiego 140
    69-100 Słubice
  • tel.: 95-758-34-79

SŁUBICE – pw. Ducha Świętego 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:00; DRZECIN – 10:00; LISÓW – 11:00; NOWY LUBUSZ: KOLONIA – 10:00; WIEŚ – 9:00; PŁAWIDŁA – 11:00; OS. GRZYBÓW – 9:00;

W 1988 r. zakupiono od miejscowego gospodarza zdewastowany dom i zabudowania gospodarcze. Po uzyskaniu zgody władz miejskich budynki gospodarcze dostosowano do celów sakralnych, tworząc kaplicę, która do dzisiaj służy celom kultowym. Nową parafię utworzono z podziału parafii NMP Królowej Polski w Słubicach.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.