Słubice

Jak zarobić duże pieniądze w swojej firmie
Jeffrey J. Fox
Jak zarobić duże pieniądze w swojej firmie
To ty jesteś swoją najlepszą inwestycją. Dlatego nigdy nie jest za późno na założenie własnej firmy. Ray Kroc założył McDonald's po pięćdziesiątce. Pułkownik Sanders założył Kentucky Fried Chicken (KFC) po sześćdziesiątce. Nigdy też nie jesteś zbyt młody na biznes. Michael Dell założył Dell Computers jako student college'u.

Parafia pw. Ducha Świętego - Słubice

ks. Józef Zadworny (1988-10-02)

Rezydenci

• Wojska Polskiego 140
    69-100 Słubice
  • tel.: 95-758-34-79

SŁUBICE – pw. Ducha Świętego 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:00; DRZECIN – 10:00; LISÓW – 11:00; NOWY LUBUSZ: KOLONIA – 10:00; WIEŚ – 9:00; PŁAWIDŁA – 11:00; OS. GRZYBÓW – 9:00;

W 1988 r. zakupiono od miejscowego gospodarza zdewastowany dom i zabudowania gospodarcze. Po uzyskaniu zgody władz miejskich budynki gospodarcze dostosowano do celów sakralnych, tworząc kaplicę, która do dzisiaj służy celom kultowym. Nową parafię utworzono z podziału parafii NMP Królowej Polski w Słubicach.

Powołania z parafii

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.