Słubice

Pamiętnik nastolatki 2
Beata Andrzejczuk
Pamiętnik nastolatki 2
Nowy rok szkolny oznacza nowe przygody i nowe... kłopoty. Jak zmieniła się Natka? Czy znajdzie odpowiedź na pytania sprzed wakacji? Czy jej dylematy znajdą szczęśliwe rozwiązanie czy może wszystko jeszcze bardziej się zawikła? Natka to dziewczyna taka jak ty, ma takie same rozterki jak ty i twoje koleżanki.  Poznaj nowe przygody Natalki.

Parafia pw. Ducha Świętego - Słubice

ks. Józef Zadworny (1988-10-02)

Rezydenci

• Wojska Polskiego 140
    69-100 Słubice
  • tel.: 95-758-34-79

SŁUBICE – pw. Ducha Świętego 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:00; DRZECIN – 10:00; LISÓW – 11:00; NOWY LUBUSZ: KOLONIA – 10:00; WIEŚ – 9:00; PŁAWIDŁA – 11:00; OS. GRZYBÓW – 9:00;

W 1988 r. zakupiono od miejscowego gospodarza zdewastowany dom i zabudowania gospodarcze. Po uzyskaniu zgody władz miejskich budynki gospodarcze dostosowano do celów sakralnych, tworząc kaplicę, która do dzisiaj służy celom kultowym. Nową parafię utworzono z podziału parafii NMP Królowej Polski w Słubicach.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.