Słubice

Cud nad Wisłą Tom III
Jarosław Szarek, Joanna Szarek
Cud nad Wisłą Tom III
Tom „Cud nas Wisłą” poświęcony jest jednemu z najbardziej chwalebnych wydarzeń w historii Polski – bitwie warszawskiej. Zadecydowała ona o zachowaniu niepodległości przez Polskę i przekreślała plany rozprzestrzeniania rewolucji sowieckiej na Europę Zachodnią. Została uznana za jedną z najbardziej przełomowych bitew w historii świata.

Parafia pw. Ducha Świętego - Słubice

ks. Józef Zadworny (1988-10-02)

Rezydenci

• Wojska Polskiego 140
    69-100 Słubice
  • tel.: 95-758-34-79

SŁUBICE – pw. Ducha Świętego 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:00; DRZECIN – 10:00; LISÓW – 11:00; NOWY LUBUSZ: KOLONIA – 10:00; WIEŚ – 9:00; PŁAWIDŁA – 11:00; OS. GRZYBÓW – 9:00;

W 1988 r. zakupiono od miejscowego gospodarza zdewastowany dom i zabudowania gospodarcze. Po uzyskaniu zgody władz miejskich budynki gospodarcze dostosowano do celów sakralnych, tworząc kaplicę, która do dzisiaj służy celom kultowym. Nową parafię utworzono z podziału parafii NMP Królowej Polski w Słubicach.

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.