Słubice

parafia pw. Ducha Świętego

Księgarnia Izajasz

Życie udane czy udawane

Weźmiesz do ręki tę książkę dlatego, że masz nadzieję w Chrystusie. Bez względu na ciemności Twojego życia, szukasz światła w wyjaśnieniu, które daje Biblia. Szukasz siły, którą daje Chrystus, bo wierzysz, że skoro Jego Ciało zostało podniesione z ruiny Krzyża - a któż by chciał tak umierać! - to jeśli Ty masz udział w Jego Ciele przez Jego Słowo i Jego sakramenty, zmartwychwstaniesz, podniesiesz się z ruiny swojego życia. A nawet Twoje życie będzie jeszcze wspanialsze.

Parafia pw. Ducha Świętego - Słubice

ks. Józef Zadworny (1988-10-02)

Rezydenci

• Wojska Polskiego 140
    69-100 Słubice
  • tel.: 95-758-34-79

SŁUBICE – pw. Ducha Świętego 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:00; DRZECIN – 10:00; LISÓW – 11:00; NOWY LUBUSZ: KOLONIA – 10:00; WIEŚ – 9:00; PŁAWIDŁA – 11:00; OS. GRZYBÓW – 9:00;

W 1988 r. zakupiono od miejscowego gospodarza zdewastowany dom i zabudowania gospodarcze. Po uzyskaniu zgody władz miejskich budynki gospodarcze dostosowano do celów sakralnych, tworząc kaplicę, która do dzisiaj służy celom kultowym. Nową parafię utworzono z podziału parafii NMP Królowej Polski w Słubicach.

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.