Przytoczna

parafia pw. Trójcy Świętej

Modlitwa psalmami

Przechodząc bez pośpiechu treść psalmów, odkrywamy, że są one czymś więcej niż twórczością poetycką, co też nie jest bez znaczenia. Stwierdzamy, że są one nie tylko sukcesywnym przedstawianiem obrazów, niektórych bardzo pięknych, ale przede wszystkim stanowią ogromne wyczucie Boga, doświadczenie Boga nabyte przez lud, który uczył się przeżywać z Bogiem najdrobniejsze wydarzenia każdego dnia.

Parafia pw. Trójcy Świętej - Przytoczna

ks. Sławomir Kupiec (2001-02-21)

Rezydenci

Przytoczna - 2423, Dębówko - 165 (2,5 km), Gaj - 56 (5 km), Krasne Dłusko - 217 (6 km), Nowa Niedrzwica - 305 (4 km), Poręba - 15 (6 km)