Przytoczna

Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
Sztuka uwodzenia własnej żony
Sztuka uwodzenia własnej żony to książka dla mężów, choć i kobiety przeczytają ją z wielkim zainteresowaniem. Autorka pisze o tym, czego pragną kobiety i potrafi jasno ukazać, czego tak naprawdę żony oczekują od mężów. Kto jest bowiem bardziej kompetentny, by powiedzieć mężczyznom, co myślą i czują kobiety, niż właśnie jedna z nich?

Parafia pw. Trójcy Świętej - Przytoczna

ks. Sławomir Kupiec (2001-02-21)

Rezydenci

Przytoczna - 2423, Dębówko - 165 (2,5 km), Gaj - 56 (5 km), Krasne Dłusko - 217 (6 km), Nowa Niedrzwica - 305 (4 km), Poręba - 15 (6 km)