Międzyrzecz

Wybaczyć Bogu
Piotr Gąsiorowski
Wybaczyć Bogu
Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało? Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd. Od Boga, będącego wyłącznie dobrem, nie może pochodzić nic złego. Nie możemy więc Bogu przebaczyć, bo wybaczyć można tylko winowajcy.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Międzyrzecz

ks. Marek Rogeński SAC (2009-08-01)

MIĘDZYRZECZ – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (lipiec-wrzesień-20:00); MIĘDZYRZECZ kaplica w Areszcie Śledczym 15:00, 15:45 - sobota; GORZYCA – 10:00; ŚWIĘTY WOJCIECH – 11:15;

13 listopada biskup diecezjalny Stefan Regmunt podniósł kościół parafialny pw. Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu do rangi sanktuarium.

Dzikie serce