Międzyrzecz

Małe Nic
bł. Mariam Baouardy Mała Arabka
Małe Nic
Małe Nic- zebrane słowa, myśli, modlitwy i natchnienia bł. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki). Dlaczego po ponad stu latach od śmierci Mariam sięgać do jej zapisków? Odpowiedź na to pytanie daje życie błogosławionej karmelitanki, pełne nie tylko niezwykłych mistycznych darów, ale przede wszystkim „najwyższej mądrości ewangelicznej, którą Bóg ubogaca pokornych i ubogich, aby zawstydzić możnych".

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Międzyrzecz

ks. Marek Rogeński SAC (2009-08-01)

MIĘDZYRZECZ – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (lipiec-wrzesień-20:00); MIĘDZYRZECZ kaplica w Areszcie Śledczym 15:00, 15:45 - sobota; GORZYCA – 10:00; ŚWIĘTY WOJCIECH – 11:15;

13 listopada biskup diecezjalny Stefan Regmunt podniósł kościół parafialny pw. Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu do rangi sanktuarium.

Warto pokochać teściową