Międzyrzecz

Modlitwy na trudne chwile
ks. Tomasz Ważny CM
Modlitwy na trudne chwile
Zbiór kilkudziesięciu modlitw, m.in. człowieka: zmęczonego... modlitwą, czującego się oszustem podatkowym, zganionego przez szefa, zgorszonego postawą kapłana oraz takich, które pomogą po kłótni małżeńskiej, kiedy stoimy wobec trudnego wyboru albo przed egzaminem. Nie brakuje tu słów mądrości Ojców Kościoła i wielkich ludzi modlitwy XX wieku.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Międzyrzecz

ks. Marek Rogeński SAC (2009-08-01)

MIĘDZYRZECZ – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (lipiec-wrzesień-20:00); MIĘDZYRZECZ kaplica w Areszcie Śledczym 15:00, 15:45 - sobota; GORZYCA – 10:00; ŚWIĘTY WOJCIECH – 11:15;

13 listopada biskup diecezjalny Stefan Regmunt podniósł kościół parafialny pw. Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu do rangi sanktuarium.

Krokodyl dla ukochanej