Bobowicko

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Opaska z modlitwą ?Jezu, Ty się tym zajmij!?

„Jezu, Ty się tym zajmij!” to potężny akt zawierzenia, z którym wiąże się konkretna obietnica, jaką ojcu Dolindo Ruotolo złożył sam Pan Jezus. Każdy, kto z autentyczną wiarą i ufnością wypowie te słowa, może liczyć, że Chrystus zajmie się powierzonym mu problemem. Ta wyjątkowa bransoletka codziennie przypomina nam o wielkiej sile tej modlitwy. Jest prostą drogą do tego, by w trudnej chwili powierzać swoje życie Panu Jezusowi i czerpać z obiecanych nam przez Niego łask.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)

BOBOWICKO – 8:30, 12:00; MIĘDZYRZECZ-OBRZYCE – 9:00, 11:00, 18:00; ŻÓŁWIN – 10:30