Bobowicko

Nowy Testament dla moderatorów
ks. Remigiusz Popowski SDB
Nowy Testament dla moderatorów
Nowy Testament dla moderatorów to bardzo szczególne wydanie Pisma Świętego. W tej publikacji do znakomitego, nowoczesnego przekładu Nowego Testamentu dokonanego przez ks. prof. Remigiusza Popowskiego SDB (KUL) zaimplementowano szeroko znany na Zachodzie przewodnik do praktycznego studium biblijnego zwany Serendipity Bible.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)

BOBOWICKO – 8:30, 12:00; MIĘDZYRZECZ-OBRZYCE – 9:00, 11:00, 18:00; ŻÓŁWIN – 10:30