Bobowicko

Dzieci szukają odpowiedzi
Josh McDowell, Kevin Johnson
Dzieci szukają odpowiedzi
W tej książce znajdziesz pytania, odpowiedzi oraz wskazówki, w jaki sposób wyjaśnić dziecku, że Bóg je kocha i czego od niego oczekuje. Jest to niezastąpiona pomoc w rozmowach z dziećmi na temat wiary, zasad postępowania oraz życia po śmierci. Zabawne ilustracje pomagają zrozumieć treść książki, czyniąc ją atrakcyjniejszą dla najmłodszych.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)

BOBOWICKO – 8:30, 12:00; MIĘDZYRZECZ-OBRZYCE – 9:00, 11:00, 18:00; ŻÓŁWIN – 10:30