Bobowicko

Matka Teresa. Kochałam Jezusa w ciemnościach
Paul Murray OP
Matka Teresa. Kochałam Jezusa w ciemnościach
Kochałam Jezusa w ciemnościach to fascynująca relacja kapłana o spotkaniu ze świętą z Kalkuty. Dzieląc się anegdotami i osobistymi doświadczeniami, Paul Murray pomaga nam zrozumieć, dlaczego Matka Teresa mogła napisać w jednym ze swoich listów, że jeśli kiedykolwiek będzie świętą, na pewno będzie „świętą od ciemności”.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)

BOBOWICKO – 8:30, 12:00; MIĘDZYRZECZ-OBRZYCE – 9:00, 11:00, 18:00; ŻÓŁWIN – 10:30