Bobowicko

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Księgarnia Izajasz

Sakrament bierzmowania czyli Duch Święty rozdaje prezenty

Ksiądz biskup Antoni Długosz napisał list do młodych, którzy będą przeżywać w niedługim czasie szczególny dzień sakramentu bierzmowania. Z właściwą sobie mądrością i zapałem duszpasterskim, wyjaśnia w nim pokrótce najważniejsze kwestie po to, aby młodzież mogła prawdziwie ucieszyć się darem tego sakramentu. Ta niewielka książeczka to wspaniały, wartościowy prezent dla każdego kandydata do bierzmowania.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)

BOBOWICKO – 8:30, 12:00; MIĘDZYRZECZ-OBRZYCE – 9:00, 11:00, 18:00; ŻÓŁWIN – 10:30