Siedlisko

Miłość ponad wszystko
O. Stanisław Jarosz OSPPE
Miłość ponad wszystko
Tym razem o. Jarosz odkłamuje zmierzch miłości małżeńskiej, rzucając na nią nowe światło w perspektywie wiary. Zadbał o to, by jego opracowanie stało się pomocne dla każdego: dla tych, którzy przeżyli w małżeństwie już wiele lat; dla tych, którzy stoją dopiero na jego progu; dla tych, którzy są w małżeństwie szczęśliwi; dla tych, którzy w małżeństwie się „męczą” oraz dla młodych, którzy małżeństwo mają przed sobą

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Siedlisko

ks. Zbigniew Wokotrub (2005-12-10)

Siedlisko - 1743, Bielawy - 687 (10 km), Borowiec - 241 (6 km), Borowiec PGR - 74 (8 km), Dębianka - 61 (8 km), Kierzno - 199 (12 km), Piękne Kąty - 96 (3 km), Radocin - 91 (8 km), Różanówka - 16 (6 km), Ustronie - 4 (8 km), Zwierzyniec - 45 (4 km)

• pl. Zamkowy 17
    67-112 Siedlisko