Przyborów

Wszystko od nowa
John Eldredge
Wszystko od nowa
Ta rewolucyjna książka o przyszłości opiera się na prostym założeniu, że – jak mówi Biblia – niebo nie jest naszym wiecznym domem, lecz jest nim nowa ziemia. Jak mówi Jezus w Ewangelii św. Mateusza, kolejny rozdział naszej historii zacznie się od „odnowy wszechrzeczy”, przez co ma na myśli naszą ukochaną ziemię w całym jej pięknie, nas samych i wszystko, co wzbogaca nasze życie: muzykę, sztukę, jedzenie, śmiech i wszystko to, co nam bliskie. Wszystko się odrodzi, „gdy świat zostanie odnowiony”.

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Przyborów

Przyborów - 1184, Stany - 256 (10 km)

• Nowosolska 35
    67-111 Przyborów
  • tel.: 68-388-16-66

PRZYBORÓW – 8:00, 12:00; STANY – 10:00

Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta. Powstała z wydzielenia z parafii św. Antoniego w Nowej Soli miejscowości po prawej stronie Odry. Nowo utworzona parafia otrzymała nowy kościół zbudowany przez mieszkańców Przyborowa dzięki wydatnej pomocy OO. Kapucynów z Nowej Soli.

Krokodyl dla ukochanej