Nowa Sól

Wiara, która uszczęśliwia
Wojciech Jędrzejewski OP
Wiara, która uszczęśliwia
Przeczytaj o problemie, który niszczy naszą miłość do Boga. Jest nim fałszywa religijność. Na czym ona polega? Dlaczego czujemy się wygnańcami, choć tak bardzo pragniemy być blisko Boga?

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Nowa Sól

ks. Jerzy Frąckowiak (1992-12-26)

Nowa Sól - 3970, Modrzyca - 750 (0,5 km) Ulice: Batorego, Bema, Botaniczna, Chrobrego, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kowalskiej, Krzywoustego, Kunickiego, Kwiatowa, Os. Kwiatowe I i II, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Mała, Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Nałkowskiej, Nowa, Nowosolska, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Orzeszkowa, Plater, Podgórna, Poniatowskiego, Różana, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wiejska, Wilcza, Wodna, Współczesna, Zamiejska, Zielonogórska.

NOWA SÓL – 8:00, 9:30 11:00, 12:30, 18:00

Parafia Wniebowzięcia NMP została wyodrębniona z parafii św. Antoniego, prowadzonej przez OO. Kapucynów z Prowincji Krakowskiej.

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową