Łęknica

parafia pw. św. Barbary

Księgarnia Izajasz

Alfabet Tischnera

Alfabet Tischnera to kolejna zachęta do spotkania z wciąż żywą i inspirującą myślą księdza i filozofa. Miłość i cierpienie, sumienie i wolność, krzyż i nadzieja, góry i górale, komunizm i demokracja - to tylko niektóre z haseł, jakie się w nim znalazły. Można je czytać jako komentarz do otaczającej nas rzeczywistości lub uniwersalne refleksje wybitnego kapłana.

Parafia pw. św. Barbary - Łęknica

ks. Józef Popiel (2012-02-18)

Łęknica, Bronowice - (2 km), Nowe Czaple - (3 km), Przewoźniki - (7 km)

• XX-lecia 12
    68-208 Łęknica
  • tel.: 68-375-30-40

ŁĘKNICA – 9:00, 12:15 , 17:00 - czas zimowy, 18:30 - czas letni; NOWE CZAPLE – 10:30

Parafia powstała z podziału parafii w Tuplicach. Od 1957 r. Łęknica jest siedzibą parafii Żarki Wielkie. W 1981 r. zostaje samodzielną placówką duszpasterską.

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.