Łęknica

Katolicki pomocnik towarzyski
Sławomir Zatwardnicki
Katolicki pomocnik towarzyski
"Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja". Znasz to?

Parafia pw. św. Barbary - Łęknica

ks. Józef Popiel (2012-02-18)

Łęknica, Bronowice - (2 km), Nowe Czaple - (3 km), Przewoźniki - (7 km)

• XX-lecia 12
    68-208 Łęknica
  • tel.: 68-375-30-40

ŁĘKNICA – 8:00, 11:00, 18:00; NOWE CZAPLE – 9:30, 12:30

Parafia powstała z podziału parafii w Tuplicach. Od 1957 r. Łęknica jest siedzibą parafii Żarki Wielkie. W 1981 r. zostaje samodzielną placówką duszpasterską.

Powołania z parafii

Dzikie serce

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.