Łęknica

parafia pw. św. Barbary

Księgarnia Izajasz

Kobiety Bożego miłosierdzia

kobiety mają one dar głęboko intuicyjnego postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu udaje się im ogarnąć na poziomie serca najbardziej istotne prawdy o Bogu i człowieku. Taką prawdą jest Miłość Miłosierna Boga pochylającego się nad nami w geście solidarnego i czułego, matczynego współczucia.

Parafia pw. św. Barbary - Łęknica

ks. Józef Popiel (2012-02-18)

Łęknica, Bronowice - (2 km), Nowe Czaple - (3 km), Przewoźniki - (7 km)

• XX-lecia 12
    68-208 Łęknica
  • tel.: 68-375-30-40

ŁĘKNICA – 9:00, 12:15 , 17:00 - czas zimowy, 18:30 - czas letni; NOWE CZAPLE – 10:30

Parafia powstała z podziału parafii w Tuplicach. Od 1957 r. Łęknica jest siedzibą parafii Żarki Wielkie. W 1981 r. zostaje samodzielną placówką duszpasterską.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.