Grotów

Święta Teresa z Lisieux
Guy Gaucher OCD
Święta Teresa z Lisieux
Najobszerniejsza biografia Teresy, jaka kiedykolwiek ukazała się na rynku polskim, dzieło życia największego specjalisty od "Małej Świętej", bpa Guy Gauchera OCD. Książka opiera się wyłącznie na autentycznych dokumentach. Nic nie jest tu zbeletryzowane.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.

Powołania z parafii

Dzikie serce