Grotów

Chleb na pustyni
Thomas Merton
Chleb na pustyni
Wbrew pozorom ta pozycja Mertona nic nie straciła ze swej aktualności. Choć została wydana po raz pierwszy przed II Soborem Watykańskim, należy do nurtu tradycji monastycznej, a ta nie tylko przetrwała wieki, ale odbiła się echem właśnie w tekstach soborowych, dotyczących liturgii i Pisma Świętego jako dwóch wciąż bijących w Kościele źródeł życia duchowego.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo