Grotów

5 języków miłości dla mężczyzn
Gary Chapman
5 języków miłości dla mężczyzn
Jeśli masz już za sobą próby zbudowania szczęśliwego małżeństwa, wciąż chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony i pragniesz zrozumieć wysyłane przez nią tajemnicze sygnały, często nie wiesz, jak radzić sobie ze złością i jak sformułować przeprosiny – ta książka jest dla ciebie.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.

Seks jakiego nie znacie