Górzyn

Święci - nasi przyjaciele
Małgorzata Wilk
Święci - nasi przyjaciele
Prawda o obcowaniu świętych, o ich miłości i pomocy dla nas jest jedną z najpiękniejszych prawd chrześcijańskiej wiary. Warto by i dzieci od najmłodszych lat poznawały ją i mogły korzystać z pełnego bogactwa Bożej łaskawości.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.

Warto pokochać teściową