Górzyn

Uzdrowienie miłości ojcowskiej
o. Antonello Cadeddu
Uzdrowienie miłości ojcowskiej
Grzech spowodował rozłam w relacji człowieka z Bogiem Ojcem, jego Stwórcą. Ta niezdolność do podtrzymania autentycznego kontaktu z Nim wyraża się poprzez straszną walkę toczoną w zaciszu naszych domów, a przede wszystkim w umyśle mężczyzny i kobiety, którzy robią wszystko, by nieustannie dominować jedno nad drugim.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.

Warto być ojcem