Górzyn

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Etui na Biblię Edycji Św. Pawła [CZARNE] [DUŻE]

Oprawa na Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu pozwala zachować Biblię w perfekcyjnym stanie przez lata. Idealnie dopasowana do formatu dużego Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, wydawanego przez Edycję Świętego Pawła.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.

Warto naprawić małżeństwo