Bytnica

Elementarz katechizmu
Teresa Michałowska
Elementarz katechizmu
Modlitwy, które poznawaliśmy, przygotowując się do Pierwszej Komunii Świętej stają się z czasem niewystarczające. Jednak modlitwy, które podaje nam Katechizm Kościoła Katolickiego nie zawsze są proste. Autorka podjęła się więc zadania ich wyjaśnienia i przeprowadza Czytelnika przez różne stopnie trudności katechizmowych modlitw. Dzięki temu niniejsza książka z pewnością może być doskonałą pomocą w codziennej modlitwie, ale i również w przygotowaniu się do sakramentu bierzmowania.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - Bytnica

ks. Sławomir Strzyżykowski (2009-08-01)

Bytnica, Budachów - (6 km), Dobrosułów - (12 km), Drzewica - (3,5 km), Głębokie - (3 km), Grabin - (10 km), Gryżyna - (9 km), Kępiny - (9 km), Pliszka - (15 km), Struga - (5 km), Smolary - (4 km)

Bytnica - 8:30, 13:00; Budachów - 10:00, 13:00; Dobrosułów - 11:30; Grabin - 8: 30; Gryżyna - 10:00; Struga - 11:30.

Parafia powstała z podziału par. w Gądkowie Wielkim. Od 1974 do 1989 r. obsługiwana przez Księży Salezjanów. W 1982 r. kościół w Gryżynie, dotychczasowa filia parafii w Toporowie, zostaje włączony do parafii w Bytnicy.

Powołania z parafii

Dzikie serce