Bytnica

parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Księgarnia Izajasz

Pamiętnik nastolatki

"Nie wiem, czy jestem normalna...Kapcie zamiast glanów? Jacek czy Bartosz? Miłość do dwóch chłopaków jednocześnie? Rozlatujące się przyjaźnie czy zmyślone problemy?  Normalna szkoła czy wstrętna buda? Dom...wariatów czy kochany domek? Czy tylko mnie się takie rzeczy przytrafiają? A Ty nie masz czasem podobnych kłopotów? Bo może mój pamiętnik jest także dla Ciebie. Nikt nas przecież lepiej nie zrozumie, niż my siebie nawzajem!!!" Natka

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - Bytnica

ks. Sławomir Strzyżykowski (2009-08-01)

Bytnica, Budachów - (6 km), Dobrosułów - (12 km), Drzewica - (3,5 km), Głębokie - (3 km), Grabin - (10 km), Gryżyna - (9 km), Kępiny - (9 km), Pliszka - (15 km), Struga - (5 km), Smolary - (4 km)

Bytnica - 8:30, 13:00; Budachów - 10:00, 13:00; Dobrosułów - 11:30; Grabin - 8: 30; Gryżyna - 10:00; Struga - 11:30.

Parafia powstała z podziału par. w Gądkowie Wielkim. Od 1974 do 1989 r. obsługiwana przez Księży Salezjanów. W 1982 r. kościół w Gryżynie, dotychczasowa filia parafii w Toporowie, zostaje włączony do parafii w Bytnicy.

Powołania z parafii

Urzekająca