Bytnica

Sztuka bycia kobietą
Margaret Hardisty
Sztuka bycia kobietą
Trudne sytuacje małżeńskie, w których mąż nie interesuje się potrzebami swojej żony czy rodziny, lecz zamyka się w swoim „męskim” świecie wymagają specjalnego postępowania i użycia całego kunsztu kobiecej mądrości i bogactwa wrażliwości. Jest wprost zadziwiające, jak w dzisiejszych czasach wielu kobietom brak tej, czasami wprost elementarnej, życiowej mądrości.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - Bytnica

ks. Sławomir Strzyżykowski (2009-08-01)

Bytnica, Budachów - (6 km), Dobrosułów - (12 km), Drzewica - (3,5 km), Głębokie - (3 km), Grabin - (10 km), Gryżyna - (9 km), Kępiny - (9 km), Pliszka - (15 km), Struga - (5 km), Smolary - (4 km)

Bytnica - 8:30, 13:00; Budachów - 10:00, 13:00; Dobrosułów - 11:30; Grabin - 8: 30; Gryżyna - 10:00; Struga - 11:30.

Parafia powstała z podziału par. w Gądkowie Wielkim. Od 1974 do 1989 r. obsługiwana przez Księży Salezjanów. W 1982 r. kościół w Gryżynie, dotychczasowa filia parafii w Toporowie, zostaje włączony do parafii w Bytnicy.

Powołania z parafii

Urzekająca