Nowe Miasteczko

parafia pw. św. Marii Magdaleny

Przemoc

Numer siódmy jest poświęcony zagadnieniu agresji, przemocy psychicznej i fizycznej; są w nim artykuły mówiące o tym, jakie mogą być rodzaje przemocy, kiedy można mówić o przemocy, jak sobie z nią radzić, gdzie szukać pomocy, o zależności między sprawcą a ofiarą, o przemocy kobiet, a także o chorej religijności i jej konsekwencjach.

Parafia pw. św. Marii Magdaleny - Nowe Miasteczko

ks. Jan Sobolewski (2005-08-01)

Nowe Miasteczko - 3230, Borów Polski - 82 (4 km), Gołaszyn - 372 (l km)| Konin - 62 (3 km), Nieciecz -124 (5 km), Popęszyce -180 (4,5 km), Rejów - 260 (4 km)

NOWE MIASTECZKO św. Marii Magdaleny – 7:30, 18:00, Opatrzności Bożej 9:00, 12:00; BORÓW POLSKI – 13:30; GOŁASZYN – 10:30; POPĘSZYCE – 10:30; REJÓW – 15:30