Górzyca Odrz.

Pokonaj artrozę
Ana Maria L. Bergasa
Pokonaj artrozę
Artroza? To nie musi boleć! Artroza, czyli chroniczne zapalenie stawów, powoduje nieznośny ból, stwarza problemy w poruszaniu się i codziennym funkcjonowaniu. Kręgosłup, kolana, biodra - to miejsca, które ta uciążliwa choroba atakuje najczęściej. Doświadczona dietetyczka, Ana Maria Lajusticia Bergasa, dzieli się w tej książce doświadczeniem pomocy, jakiej udzieliła swoim pacjentom zmagającym się z artrozą lub jej objawami.

Parafia pw. Matki Łaski Bożej - Górzyca Odrz.

ks. Władysław Urbanik (2012-08-01)

Górzyca Odrz. - 1503, Golice - 351 (7 km), Ługi Górzyckie - 155 (5 km), Ługi PKP - 19 (5 km), Owczary - 134 (1,5 km)

• Kostrzyńska 9
    69-113 Górzyca Odrz.
  • tel.: 95-759-11-23

Górzyca -18:30 - sobota, 9:00, 12:00; Golice - 10:30; Ługi Górzyckie - 17:00 - sobota.

W latach 1276-1325 była stolicą biskupów i kapituły lubuskiej. Erekcji parafii dokonano 25.11.1990 r.

Urzekająca