Strzegów

Światło świętego ojca Pio
Patrick Sbalchiero
Światło świętego ojca Pio
„Światło świętego ojca Pio” to niepowtarzalna szansa, by zajrzeć głęboko w dusze wielkiego kapłana, poznać jego przejmujące medytacje na temat Aniołów, Matki Bożej, Kościoła, rodziny, grzechu oraz demonów. Za sprawa tych tekstów stają się nam bliskie mistyczne przeżycia ojca Pio, łaska gorącej wiary w Boga, fizyczne zmagania z szatanem, a także całkowicie przyziemne doświadczenia niesienia pomocy chorym, ubogim i zniewolonym przez zło.

Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego - Strzegów

ks. Krzysztof Korcz (2007-08-01)

Strzegów - 262, Brzozów - 66 (6 km), Grabice - 300 (12 | (13 km), Luboszyce - 120 (14 km), Markosice - 163 (5 (4 km), Nowa Wioska - 88 (8 km), Późno - 109 (5 km), (9 km)

• Strzegów 77
    66-634 Strzegów
  • tel.: 68-359-17-21

Strzegów - 18:00 -sobota, 9:30; Grabice - 12:00; Mielno - 10:30.