Gubin

Pokochać własne życie
ks. Tomasz Węcławski
Pokochać własne życie
Tak się może wydawać, że to ci, którzy szukają Boga, są piękni. Ci, których on musi szukać i znajdować jak zbłąkane owce, niekoniecznie... Naprawdę nie my szukamy i nie my znajdujemy, ale już jesteśmy wybrańcami losu odszukanymi w korcu maku - i dlatego piękni.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gubin

ks. Andrzej Piela (1998-08-20)

Gubin - 450, Drzeńsk Wielki - 111 (5 km), Drzeńsk Mały - 87 (3 km), Dzikowo - 51 (9 km), Komorów-wieś - 153, Wałowice - 215 (4 km)

• Ceglana 2
    66-620 Gubin
  • tel.: 68-359-43-27

Gubin Podwyższenia Krzyża - 9:00, 12:00; Kościół rektorski: 11:00; Wałowice - 10:30;

Powstała z podziału parafii Trójcy Świętej w Gubinie. Zasadniczy teren parafii to Os. Komorów, które w dużej mierze zamieszkałe jest przez wojsko. Ten fakt był motywem utworzenia tu 1.07.1992 r. dodatkowej personalnej parafii wojskowej.

Powołania z parafii

Urzekająca