Gorzów Wielkopolski

Siedem praw miłości
Dave Willis
Siedem praw miłości
Najważniejsza. Doskonała. Niezbędna. Prawdziwa. Szczera. Bardzo trudna. Miłość posiada wiele twarzy i rządzi się wieloma regułami. Nie sposób poznać ich wszystkich. Dave Willis – chcąc nam ułatwić poszukiwania – układa listę siedmiu praw miłości, które stanowią jej sedno i pozwalają zbudować trwały i szczęśliwy związek. Ta książka pokazuje drogę do miłości doskonałej. Przeczytaj ją i poczuj, ile się wokół ciebie zmieni. Pokochasz i będziesz prawdziwie kochany.

Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Tomys (2001-02-01)

Gorzów Wlkp. (tymczasowa kaplica) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (od IX do VI), 18:00.

Urzekająca