Gorzów Wielkopolski

parafia pw. Najświętszego Zbawiciela

Krzyżowa Droga do zwycięstwa
ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Marek Dziewiecki, o. Adam Szustak OP, Grzegorz Ryś, Tomasz Nowak OP, o. Maciej Szczęsny SJ, o. Stan Fortuna CFR, Arkadiusz Zbozień
Krzyżowa Droga do zwycięstwa
Krzyżowa Droga do Zwycięstwa to projekt, do którego zaproszono czołowych polskich i zagranicznych kaznodziei. W XIV stacjach drogi krzyżowej autorzy pokażą Ci, jakie konkretne lekcje płyną z każdego etapu najważniejszej i najtrudniejszej drogi Jezusa Chrystusa. Drogi, która tylko pozornie prowadziła do klęski, bo okazała się największym zwycięstwem w dziejach ludzkości!

Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Tomys (2001-02-01)

Gorzów Wlkp. (tymczasowa kaplica) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (od IX do VI), 18:00.

Urzekająca