Gorzów Wielkopolski

Grecko-polski Nowy Testament
Michał Wojciechowski, ks. Remigiusz Popowski SDB
Grecko-polski Nowy Testament
Grecko-polski Nowy Testament. Wydanie interlinearne z kluczem gramatycznym, z kodami Stronga i Popowskiego oraz pełną transliteracją greckiego tekstu jest jak sądzę, najważniejszym i najbardziej zasadniczym przedsięwzię­ciem, jakie zostało podjęte na polskim gruncie w dziedzinie przybliżenia oryginalnego tekstu Nowego Testamentu możliwie najszerszym kręgom.

Parafia pw. św. Wojciecha - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Szkudlarek (1983-06-07)

Rezydenci

Ulice: Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Al. 11-go Listopada, Lotników, Mała, Plac Słoneczny, Słoneczna, Skarżyńskiego, Żelazna.

Gorzów Wlkp. – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (X do IV), 18:30.

Krokodyl dla ukochanej