Gorzów Wielkopolski

Elementarz katechizmu
Teresa Michałowska
Elementarz katechizmu
Modlitwy, które poznawaliśmy, przygotowując się do Pierwszej Komunii Świętej stają się z czasem niewystarczające. Jednak modlitwy, które podaje nam Katechizm Kościoła Katolickiego nie zawsze są proste. Autorka podjęła się więc zadania ich wyjaśnienia i przeprowadza Czytelnika przez różne stopnie trudności katechizmowych modlitw. Dzięki temu niniejsza książka z pewnością może być doskonałą pomocą w codziennej modlitwie, ale i również w przygotowaniu się do sakramentu bierzmowania.

Parafia pw. św. Wojciecha - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Szkudlarek (1983-06-07)

Rezydenci

Ulice: Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Al. 11-go Listopada, Lotników, Mała, Plac Słoneczny, Słoneczna, Skarżyńskiego, Żelazna.

Gorzów Wlkp. – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (X do IV), 18:30.

Dzikie serce