Gorzów Wielkopolski

Alhar, syn Anhara. Powieść antymagiczna 2
Małgorzata Nawrocka
Alhar, syn Anhara. Powieść antymagiczna 2
Druga część powieści „Anhar”, o władcy królestwa magii, który poznaje cały fałsz oraz zło magicznych praktyk i dlatego świadomie je porzuca. W kolejnej części powieści poznajemy rodzinę Anhara: jego żonę Teresę i trójkę dzieci. Akcja koncentruje się zwłaszcza na osobie najstarszego syna Anhara i Teresy, księcia Alhara, który opuszcza potajemnie rodzinny pałac i przez swoje konszachty z magami naraża się na potężne niebezpieczeństwo.

Parafia pw. św. Wojciecha - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Szkudlarek (1983-06-07)

Rezydenci

Ulice: Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Al. 11-go Listopada, Lotników, Mała, Plac Słoneczny, Słoneczna, Skarżyńskiego, Żelazna.

Gorzów Wlkp. – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (X do IV), 18:30.

Warto być ojcem