Gorzów Wielkopolski

Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers
Moc uwielbienia
Czy będziecie szli swoją drogą - jak to uczynili ci dwaj idący do Emaus - zasmuceni i zatroskani zewnętrznymi okolicznościami, przekonani, że Bóg jest daleko? Czy pozwolicie, by wasze oczy były otwarte i będziecie wdzięczni? Przyjmijcie miłość, pokój i radość, którą proponuje wam Jezus. Uwierzcie, że Jezus jest z wami i że Bóg działa we wszystkich okolicznościach waszego życia, by spełnić wasze pragnienia.

Parafia pw. św. Wojciecha - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Szkudlarek (1983-06-07)

Rezydenci

Ulice: Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Al. 11-go Listopada, Lotników, Mała, Plac Słoneczny, Słoneczna, Skarżyńskiego, Żelazna.

Gorzów Wlkp. – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (X do IV), 18:30.

Dzikie serce