Gorzów Wielkopolski

9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów
Mark Gungor
9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów
Mark Gungor, znany z bestsellerowego i cenionego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa tym razem powraca jako autor bardzo sympatycznej książki 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru pisze o relacjach małżeńskich, przytaczając barwne i niezwykle zabawne epizody z własnego życia. Tak więc zasady, które pokazuje, nie są radami jakiegoś tam doradcy czy terapeuty, który sam nie obronił swojego małżeństwa, ale radami szczęśliwego od ponad 38 lat męża, który wie, o czym pisze!

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Grzegorz Polowczyk (2012-08-01)

Rezydenci

Gorzów Wlkp.: Asnyka, Baczyńskiego, Bajana, Bronłewskiego, Chełmońskiego, Chopina, Chyża, Cieszkowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Dunikowskiego, Fredry, Grottgera, Kasprowicza, Konopnickiej, AL Konstytucji 3 Maja (nr 12-66), Kołłątaja, Kochanowskiego, Korczaka, Kossaka, Kruczkowskiego, Lelewela, Marcinkowskiego, Matejki (17-79), Myśliborska, Niemcewicza, Norwida, Olimpijska, Orla, Osiedle przy Stadionie, Prusa, Reja, Reymonta, Skłodowskiej, Sokola, Sportowa, Staffa, Stanisławskiego, Staszica, Szczecińska, Szymanowskiego, Tańskiego, Tuwima, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego.

Gorzów Wlkp. (NMP Królowej Polski) – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 15:00, 17:00-I niedziela, 18:30, 20:00.

Parafia NMP Królowej Polski powstała z podziału parafii katedralnej na podstawie dekretu bpa Ordynariusza Wilhelma Pluty z dnia 9.09.1984 r. Zamierzeniem bpa Pluty było, aby powstała nowa, okazała katedra mieszcząca 5000 wiernych, która miała zaspokoić potrzeby diecezji. W trakcie budowy teren okazał się bardzo trudny, a projekt niewykonalny w warunkach ekonomicznych, jakie dotknęły całą Polskę i diecezję. Odstąpiono od pierwotnego zamiaru i skoncentrowano się na dokończeniu budowy domu katechetycznego i plebanijnego. Na terenie parafii w 1988 r. utworzono Instytut Formacji Katolickiej dla Świeckich, który z biegiem czasu został przekształcony w Sekcję Papieskiego Fakultetu Teologicznego. W latach 1991-1993, w Domu Katechetycznym swoją siedzibę miało Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Tomasza z Akwinu.

Zapraszamy do odwiedzin Sanktuarium św. Weroniki Giuliani, również na stronie  www.nmpkp.pl

Seks jakiego nie znacie