Gralewo

Życie mnisze [2]
Augustyn Jankowski OSB
Życie mnisze [2]
Na niniejszy zbiorek rozważań składają się głównie przemówienia wygłoszone do najmłodszych współbraci – nowicjuszy i kleryków – w ciągu ośmiu lat mojej kadencji opackiej w Tyńcu w latach 1985 – 1993. Słuchacze ci mieli w ten sposób zapoznać się ze specyfiką życia mniszego, odmienną od innych instytutów zakonnych, by na tej podstawie móc sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy charyzmat osobisty każdego z nich odpowiada charyzmatowi monastycznemu?

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gralewo

ks. Robert Węglewski (2009-02-06)

Gralewo - 711, Górki Santockie - 93 (3 km), Janczewo - 765 (2,5 km), Płomykowo - 131 (5 km)

Gralewo
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-61-33

Gralewo – 9:00, 12:00; Janczewo – 10:30

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.