Gralewo

Sakrament bierzmowania
kard. Jorge Medina Estévez
Sakrament bierzmowania
Aby uwierzyć w Chrystusa, potrzebujemy ludzi, którzy będą odważnie świadczyć o Nim. Siłę do dawania świadectwa wiary daje ochrzczonym sakrament bierzmowania. Konieczne jest jednak wpierw zrozumienie i przyjęcie daru, jaki on niesie. Z pomocą w tym przychodzi niniejsza książka adresowana w szczególny sposób do ludzi młodych, aby mogli znaleźć w sakramencie bierzmowania szczególną łaskę i stać się świadkami Chrystusa w dzisiejszym świecie.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gralewo

ks. Robert Węglewski (2009-02-06)

Gralewo - 711, Górki Santockie - 93 (3 km), Janczewo - 765 (2,5 km), Płomykowo - 131 (5 km)

Gralewo
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-61-33

Gralewo – 9:00, 12:00; Janczewo – 10:30

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.