Gralewo

Poradnik homiletyczny
Ted Kyle, Ruth Peters, Richard A. Steele Jr., Evelyn Stoner, John Todd
Poradnik homiletyczny
Poradnik homiletyczny, tom zawierający ponad trzy tysiące zwięzłych opowiadań o działaniu Słowa Bożego w życiu konkretnych ludzi, o przyjmowaniu Ewangelii i pytaniach, które wzbudza ona w sercach słuchaczy, a także o odpowiedziach, których udzielili. Poradnik idzie za starym i życiowo sprawdzonym powiedzeniem: exempla trahunt (przykłady pociągają). Ci, którzy obserwują życie w kontekście Słowa Bożego, mogą dopisywać i przekazywać sami takie przykłady.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gralewo

ks. Robert Węglewski (2009-02-06)

Gralewo - 711, Górki Santockie - 93 (3 km), Janczewo - 765 (2,5 km), Płomykowo - 131 (5 km)

Gralewo
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-61-33

Gralewo – 9:00, 12:00; Janczewo – 10:30

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.