Gralewo

Uszczęśliwić Boga
Augustyn Pelanowski OSPPE
Uszczęśliwić Boga
Autor zaprasza nas do wędrówki ku szczęściu nieunikającemu cierpienia, wybierania codziennie Boga, a odrzucania demona. Zapewnia, że Bóg zawsze dotrzymuje obietnicy swojej obecności. Zachęca nas też do niekontrolowania innych, jeśli chcemy być mili Bogu, oraz do umiłowania samych siebie, bo to potrzeba najważniejsza, bez której spełnienia nie możemy być szczęśliwi. Nade wszystko zachęca nas, by za towarzyszkę naszej codziennej, ziemskiej wędrówki obrać sobie Matkę Jezusa, Maryję.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gralewo

ks. Robert Węglewski (2009-02-06)

Gralewo - 711, Górki Santockie - 93 (3 km), Janczewo - 765 (2,5 km), Płomykowo - 131 (5 km)

Gralewo
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-61-33

Gralewo – 9:00, 12:00; Janczewo – 10:30

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.