Gorzów Wielkopolski

Dzisiaj trzeba wybrać
Ks. Piotr Glas
Dzisiaj trzeba wybrać
W rozmowie z TOMASZEM P. TERLIKOWSKIM ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi. Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

• ul. Mieszka I 59
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • tel.: 95-736-80-33
  • email: napisz email »

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Warto pokochać teściową