Gorzów Wielkopolski

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Księgarnia Izajasz

Dawid - Gra komputerowa dla dzieci

W grze komputerowej DAWID dziecko poznaje historię króla Dawida i wraz z nim przenosi się w fascynujący świat Biblii. Zadaniem dziecka jest pomóc Dawidowi w  uratowaniu królestwa przed nieprzyjacielem, którym są Filistyni. Przez grę i zabawę dziecko uczy się odpowiedzialności, troski o najbliższych, odważnego podejmowania trudnych wyzwań oraz wytrwałości. Uczestników zabawy czeka wiele przygód, co gwarantuje dobrze i pożyteczne spędzony czas.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową