Gorzów Wielkopolski

Kontemplacja
Franz Jalics SJ
Kontemplacja
Spotkania z ludźmi podczas ponad trzydziestoletniej działalności duszpasterskiej doprowadziły mnie do przekonania, że tęsknią oni za prostym, spontanicznym i bezpośrednim dostępem do Boga. Wszędzie tam, gdzie prowadziłem do prostoty, bezpośredniości i ku ich własnemu wnętrzu, ludzie oddychali z ulgą i mówili mi, że już od wielu lat daremnie szukali takiej drogi. Ta droga do spotkania Boga otwiera się przez uważność. Nazywamy ją kontemplacją.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

• ul. Mieszka I 59
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • tel.: 95-736-80-33
  • email: napisz email »

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Warto pokochać teściową