Gorzów Wielkopolski

Od lęku do wiary
Merlin R. Carothers
Od lęku do wiary
Jak nie stać się bezradną ofiarą tego, czego się boimy? W jaki sposób wiara może dodać nam odwagi i uczynić nas otwartymi na Boga? Kaznodzieja i autor bestsellerowych książek Moc uwielbienia, Zdumiewająca potęga wiary oraz Tajemna broń Boga, Merlin R. Carothers, tym razem podpowiada, w jaki sposób walczyć ze strachem, który paraliżuje nas w codziennych sytuacjach.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

• ul. Mieszka I 59
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • tel.: 95-736-80-33
  • email: napisz email »

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej