Gorzów Wielkopolski

Ludzie na walizkach
Szymon Hołownia
Ludzie na walizkach
Ludzie na walizkach to zbiór rozmów Szymona Hołowni z osobami, które choroba, nieszczęśliwy wypadek albo zły los doprowadziły na granicę życia i śmierci. Czy stamtąd widać więcej? Jaki sens ma cierpienie? Jak nie poddać się zwątpieniu? Co o życiu mogą nam powiedzieć ci, którzy na własnej skórze przekonali się, jak bardzo jest ono kruche?

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Powołania z parafii

Dzikie serce