Gorzów Wielkopolski

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Księgarnia Izajasz

Dziennik pokładowy. Osobisty przewodnik

Przez cały dzień, od rana do wieczora, dokonujemy wyborów. Skąd wiemy, jak to robić? Mamy dwa wyjścia. Możemy trudzić się samodzielnie i ze wszystkich sił starać się samemu szukać  jak najlepszego  rozwiązania. A możemy tez zwrócić się do Boga. Zacząć uczyć się słuchać Jego głosu. Naprawdę. On do nas mówi i podsuwa nam wskazówki. Dzień po dniu.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Powołania z parafii

Dzikie serce