Gorzów Wielkopolski

Szczęśliwe małżeństwo
David Simmons, Sandy Simmons
Szczęśliwe małżeństwo
Być może chcecie umacniać i rozwijać swoje małżeństwo lub też zdajecie sobie sprawę z tego, że w waszym związku coś nie gra. Możliwe też, że dopiero planujecie się pobrać i nie chcecie w przyszłości powiększać rozwodowych statystyk. Niezależnie od tego, czy jesteście dopiero na początku waszej drogi, czy też już jesteście małżeństwem z dłuższym stażem, nigdy nie jest za późno, żeby starać się, by było lepiej.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Władysław Pawlik (1989-08-25)

Rezydenci

Gorzów Wlkp. – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 14:30 (od IX do VI), 17:00 (od IX do VI), 18:00, 20:30 (od VII do X); szpital – 10:00.

zobacz na stronie: http://www.meczennicy.pl/index.php?lng=1&view=k&k=51

Warto pokochać teściową