Gorzów Wielkopolski

Bóg ryzykant
Michael Ball
Bóg ryzykant
Proponuję Ci wspaniałą lekturę na czas Wielkiego Postu. Anglikański biskup i rekolekcjonista przedstawia nowe, świeże, wręcz młodzieńcze spojrzenie na ewangeliczne przypowieści. Historia marnotrawnego syna, nierozsądnych panien, obrotnego rządcy czy wdowy naprzykrzającej się niesprawiedliwemu sędziemu – odczytana zostaje jako wzorzec ludzkich zachowań, a jednocześnie przymiotów Boga.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Władysław Pawlik (1989-08-25)

Rezydenci

Gorzów Wlkp. – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 14:30 (od IX do VI), 17:00 (od IX do VI), 18:00, 20:30 (od VII do X); szpital – 10:00.

zobacz na stronie: http://www.meczennicy.pl/index.php?lng=1&view=k&k=51

Warto pokochać teściową