Gorzów Wielkopolski

Kocham Polskę. Elementarz dla dzieci
Jarosław Szarek, Joanna Szarek
Kocham Polskę. Elementarz dla dzieci
"Kocham Polskę" to propozycja dla rodziców, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach, ważnych wydarzeniach i miejscach, którzy chcą zaszczepić w nich zalążki patriotyzmu i miłości do swojego kraju. Olbrzymim atutem aktualnego wydania jest bardzo atrakcyjna cena przy wysokim standardzie wydawniczym i obszerności książki.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Władysław Pawlik (1989-08-25)

Rezydenci

Gorzów Wlkp. – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 14:30 (od IX do VI), 17:00 (od IX do VI), 18:00, 20:30 (od VII do X); szpital – 10:00.

zobacz na stronie: http://www.meczennicy.pl/index.php?lng=1&view=k&k=51

Urzekająca