Gorzów Wielkopolski

Miłosierdzie to imię Boga
Papież Franciszek - Jorge Mario Bergoglio
Miłosierdzie to imię Boga
Papież Franciszek w prostych i bezpośrednich słowach zwraca się do każdego człowieka, budując z nim osobisty, braterski dialog. Na każdej stronie tej książki wyczuwalne jest jego pragnienie dotarcia do wszystkich tych osób – w Kościele i poza nim – które szukają sensu życia, uleczenia ran. W pierwszej kolejności do niespokojnych i cierpiących, do tych, którzy proszą o przyjęcie, a nie o odrzucenie: do biednych i wykluczonych, do więźniów i prostytutek, lecz również do zdezorientowanych i dalekich od wiary, do osób homoseksualnych i rozwiedzionych.

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Władysław Pawlik (1989-08-25)

Rezydenci

Gorzów Wlkp. – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 14:30 (od IX do VI), 17:00 (od IX do VI), 18:00, 20:30 (od VII do X); szpital – 10:00.

zobacz na stronie: http://www.meczennicy.pl/index.php?lng=1&view=k&k=51

Ewa czuje inaczej