Gorzów Wielkopolski

Katolicki pomocnik towarzyski
Sławomir Zatwardnicki
Katolicki pomocnik towarzyski
"Podobno jest Pan praktykującym katolikiem. To dziwne, przecież sprawia Pan wrażenie człowieka myślącego. Jak można w dzisiejszych czasach wierzyć w nieomylność papieża, w zmartwychwstanie Jezusa. Czy naprawdę uważa Pan, że antykoncepcja jest grzechem? Jeżeli już chce Pan wierzyć w Boga, to po co Panu Kościół? Przecież to umierająca, zdegenerowana instytucja". Znasz to?

Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski - Gorzów Wielkopolski

ks. Władysław Pawlik (1989-08-25)

Rezydenci

Gorzów Wlkp. – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 14:30 (od IX do VI), 17:00 (od IX do VI), 18:00, 20:30 (od VII do X); szpital – 10:00.

zobacz na stronie: http://www.meczennicy.pl/index.php?lng=1&view=k&k=51

Krokodyl dla ukochanej