Jakubów

Osobowość plus w praktyce
Florence Littauer
Osobowość plus w praktyce
Florence Littauer i Rose Sweet z klasą zestawiają studia nad typami osobowości z praktycznym zastosowaniem tej wiedzy przez współczesnych przedsiębiorców, właścicieli małych firm i liderów kościelnych. W rozdziale o typach osobowości w marketingu sieciowym padły cenne uwagi na temat pracy zarówno indywidualnych osób, jak i par małżeńskich w tej formie biznesu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie współpracować z każdym, musisz koniecznie przeczytać tę książkę.

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła - Jakubów

ks. Stanisław Czerwiński (1999-08-24)

Jakubów, Borów - (2 km), Bukwica - (2 km), Dankowice - (4 km), Drożów - (2 km), Drożyna - (4 km), Kurowice- (6 km), Łagoszów Mały - (2 km), Maniów - (3 km), Modła - (6 km), Nielubia - (6 km), Przesiecznica - (3 km), Wierzchowice - (7 km), Zabłocie - (6 km)

Jakubów
    67-223 Radwanice
  • tel.: 76 831-22-70

Jakubów – 12:00; Kurowice – 8:30; Nielubia – 10:00, 16:00

Pierwsze wzmianki o istnieniu parafii i kościoła pochodzą z 991 r. Należał on później do kanonii głogowskiej. Przebud. w XIV i XVI w. W okresie reformacji w 1571 r. kościół przejęli protestanci. Podczas wojny 30-letniej żołnierze szwedzcy zrabowali wota i zniszczyli ołtarz. Kościół odremontowano. Po włączeniu Śląska do państwa pruskiego z dominującym protestantyzmem parafia przestała istnieć na blisko sto lat. Odrodziła się dopiero w połowie XIX w.

Krokodyl dla ukochanej