Głogów

Drogocenni w oczach Boga
Krzysztof Osuch SJ
Drogocenni w oczach Boga
Przeglądając szczegółowy spis treści, łatwo się zorientujemy, o czym dokładniej traktują rozważania. Będzie dość dużo o szukaniu Boga, o radości i jej motywach; o znajdowaniu sensu; o pragnieniu życia i szczęścia; o wierze, która zadziwia samego Jezusa; o wolności i wybieraniu; o przejmującej alternatywie, sformułowanej (za poetą) aż tak dosadnie: "Bóg albo… słoma w naszych głowach!".

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Głogów

ks. Witold Pietsch (2006-08-01)

Rezydenci

Ulice: Andromedy, Galileusza, Gwiaździsta, Herkulesa (6-18, 32-46), Keplera, Kosmonautów Polskich, Merkurego, Neptuna (1-31), Orbitalna (1-27), Oriona, Plutona, Samotna, Saturna, pl. Kard. Wyszyńskiego.

Głogów (NMP Królowej Polski) – 7:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00 (od IX do V), 18:30; 21:00 (od VI do IX).

Powołania z parafii

Urzekająca