Głogów

Modlitwa
Dariusz Piórkowski Sj
Modlitwa
Można odnieść wrażenie, że modlitwa jest trudną sztuką - ale to nieprawda. Czasami za szybko się poddajemy i zniechęcamy, zapominając, że tak naprawdę nie potrzebujemy wiele, żeby spotkać się z Bogiem. Jak więc zobaczyć dobre strony niechcianych rozproszeń i znaleźć pozytywną motywację do codziennej modlitwy?

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Głogów

ks. Witold Pietsch (2006-08-01)

Rezydenci

Ulice: Andromedy, Galileusza, Gwiaździsta, Herkulesa (6-18, 32-46), Keplera, Kosmonautów Polskich, Merkurego, Neptuna (1-31), Orbitalna (1-27), Oriona, Plutona, Samotna, Saturna, pl. Kard. Wyszyńskiego.

Głogów (NMP Królowej Polski) – 7:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00 (od IX do V), 18:30; 21:00 (od VI do IX).