Drezdenko

parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Praktykujący, ale czy... wierzący?
o. Lech Dorobczyński OFM
Praktykujący, ale czy... wierzący?
Wielu ludzi boi się relacji z Bogiem. Pragną Go, tęsknią za Nim, ale paradoksalnie boją się wejść z Nim w relację. Dlaczego? Bo sprowadzają Boga jedynie do roli bezdusznego prawodawcy. Nie słyszą, jak woła: "Kocham Cię", tylko twarde: "Nie pozwalam! Zakazuję! Nakazuję! Musisz Mnie słuchać, bo jak nie, to między nami koniec!"

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Drezdenko

ks. Zdzisław Palus CRL (2009-08-01)

Drezdenko: 29 stycznia, Długa, Dworcowa, Krótka, Łączna, Niepodległości: 1-11; 28C-50, Osiedle Leśne, Piaskowa, 1 Maja, Plac Sportowy, Podgórna, Polna, Portowa, Rzemieślnicza, Strzelecka, Klesno - (2 km), Kosin (2 km), Lubiewo - (9 km), Stare Bielice - (7 km), Zagórze - (7 km)

• ul.Niepodległości 41
    66-530 Drezdenko
  • tel.: 095 762-95-90
  • email: napisz email »

Drezdenko (NS PJ) – 8:00, 11:15; Lubiewo – 9:30; Stare Bielice – 13:00.

Parafia powstała w dzielnicy Nowe Drezdenko z podziału parafii p.w. Przemienienia Pańskiego

Warto naprawić małżeństwo