Głogów

Siła modlitwy wstawienniczej
Cyril John
Siła modlitwy wstawienniczej
Modlitwa wstawiennicza nie jest zarezerwowana dla specjalnej grupy ludzi, którzy mają szczególny dar. Słowo Boże mówi nam jasno, że wezwany jest do niej każdy chrześcijanin. Ofiara Chrystusa jest pełna i doskonała – mimo to Jezus w swoim nieskończonym uniżeniu wybrał człowieka na partnera, by odnowić świat. Pragnie, byśmy przez wstawiennictwo czuwali nad takimi sytuacjami, w których Duch Święty musi działać dzisiaj z całą mocą. Zachęca nas do decyzji, by – jak Mojżesz – stanąć w wyłomie i orędować za ludźmi zranionymi grzechem.

Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego - Głogów

ks. Zbigniew Walaszek (1995-08-25)

Ulice: Brzeska, Budowlanych (nieparz. 5-35 i 22), Chopina, Cybisa, Długosza, Gomółki, Grodzieńska, Herkulesa (parz. 20-30 oraz nieparz. 1-7), Kadłubka, Kościuszki (parz.), Krzemieniecka, Legnicka (nr 3 i parz. 4-8), Lwowska, Łucka, 10-go Maja, Neptuna (parz. 2-30), Nowa, Nowogrodzka, Obrońców Pokoju (parz. 24, 26, 30-54 i nieparz. 23-29 i 53), Orbitalna (nieparz. 29-89 i parz, 66-68), Paulinów, Polna, Połaniecka, Różana, Samborska, Stanisławowska, Szymanowskiego, Tarnopolska, Wileńska.

Głogów (św. M. Kolbe) – 7:00, 9:00, 11:00, 12:30, 18:30; Głogów (szpital) – 10:30; Głogów (DOS) – 16:00

Parafia powstała z podziału parafii w Jaczowie oraz parafii św. Mikołaja i NMP Królowej Polski w Głogowie.

Urzekająca