Głogów

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
o. Antonello Cadeddu
Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, założyciele Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, zebrali i opisali niezwykłe i poruszające świadectwa ludzi doświadczonych poniżającą mocą zła. To historie tych, którzy znaleźli się na samym dnie, lecz za sprawą działania Bożej miłości odzyskali upragnioną wolność.

Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego - Głogów

ks. Zbigniew Walaszek (1995-08-25)

Ulice: Brzeska, Budowlanych (nieparz. 5-35 i 22), Chopina, Cybisa, Długosza, Gomółki, Grodzieńska, Herkulesa (parz. 20-30 oraz nieparz. 1-7), Kadłubka, Kościuszki (parz.), Krzemieniecka, Legnicka (nr 3 i parz. 4-8), Lwowska, Łucka, 10-go Maja, Neptuna (parz. 2-30), Nowa, Nowogrodzka, Obrońców Pokoju (parz. 24, 26, 30-54 i nieparz. 23-29 i 53), Orbitalna (nieparz. 29-89 i parz, 66-68), Paulinów, Polna, Połaniecka, Różana, Samborska, Stanisławowska, Szymanowskiego, Tarnopolska, Wileńska.

Głogów (św. M. Kolbe) – 7:00, 9:00, 11:00, 12:30, 18:30; Głogów (szpital) – 10:30; Głogów (DOS) – 16:00

Parafia powstała z podziału parafii w Jaczowie oraz parafii św. Mikołaja i NMP Królowej Polski w Głogowie.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej