Głogów

Ukryta siła
Ingrid Trobisch
Ukryta siła
Czym jest ukryta siła potrzebna w życiu i skąd ją czerpać w trudnych sytuacjach? Jak należy odkrywać swoją tożsamość i uczyć się akceptować to, kim się jest? O tym wszystkim dowiesz się, czytając tę książkę. Autorka w piękny i zarazem prosty sposób pisze o tym, jak żyć bez stresu i czym jest podejmowanie i wypełnianie zobowiązań.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Grzegorz Sopniewski (2016-08-01)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Warto naprawić małżeństwo