Głogów

parafia pw. św. Wawrzyńca

Księgarnia Izajasz

Pięć głównych puzzli w układance życia

W niniejszej książce Jim Rohn przekazuje pomysły i odkrycia w oryginalnym stylu, niosąc nadzieję, inspirację i odpowiedzi tym wszystkim, którzy poszukują lepszego życia. Podnosi na duchu tych, którzy otwierają się na jego filozofię: „Możesz mieć więcej niż masz, gdyż możesz stać się kimś więcej niż jesteś”.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Paweł Tokarczyk (2002-08-06)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Warto naprawić małżeństwo