Głogów

Kiedy niebo jest na ziemi
ks. Bronisław Preder
Kiedy niebo jest na ziemi
Kapłan-duszpasterz prostym językiem przybliża w trzydziestu krótkich tekstach istotne prawdy dotyczące tej “wielkiej tajemnicy naszej wiary”. Odkrywa wielkość daru, jakim jest dla każdego chrześcijanina Eucharystia, ukazuje owocowanie tego daru w życiu “zwykłych ludzi”

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Paweł Tokarczyk (2002-08-06)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Seks jakiego nie znacie