Głogów

Deus caritas est
Benedykt XVI
Deus caritas est
„W pierwszej mojej Encyklice pragnę mówić o miłości, którą Bóg nas napełnia i którą mamy przekazywać innym” – napisał Benedykt XVI we wprowadzeniu do Deus caritas est. Jeden z najwybitniejszych umysłów przełomu wieków, nazywany „Mozartem teologii”, przekazuje nam najdonioślejszy współczesny tekst o miłości.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Grzegorz Sopniewski (2016-08-01)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Warto być ojcem