Głogów

Sztuka bycia kobietą
Margaret Hardisty
Sztuka bycia kobietą
Trudne sytuacje małżeńskie, w których mąż nie interesuje się potrzebami swojej żony czy rodziny, lecz zamyka się w swoim „męskim” świecie wymagają specjalnego postępowania i użycia całego kunsztu kobiecej mądrości i bogactwa wrażliwości. Jest wprost zadziwiające, jak w dzisiejszych czasach wielu kobietom brak tej, czasami wprost elementarnej, życiowej mądrości.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Paweł Tokarczyk (2002-08-06)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Warto być ojcem