Kwielice

Wołaj do mnie, a odpowiem ci. Modlitewnik twojego uzdrowienia
Józef Witko OFM
Wołaj do mnie, a odpowiem ci. Modlitewnik twojego uzdrowienia
Często nie potrafimy znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić Bogu naszą wdzięczność i uwielbienie, by skierować do Niego błagalną prośbę. I choć Pan zna ludzkie serce i wie, czego nam potrzeba, zanim Go o to poprosimy, to jednak zachęca nas do ufnej i wytrwałej modlitwy. Proście, a będzie Wam dane, szukajcie, a znajdziecie.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Kwielice

ks. Stanisław Jażdżewski (2012-08-01)

Kwielice - 405, Duża Wólka - 60 (3 km), Kurów Mały - 72 (7 km), Obiszów Duży - 75 (3 km), Obiszów Mały - 228 (1 km), Ogorzelec - 55 (1 km), Turów - 120 (3 km)

Kwielice
    67-220 Grębocice
  • tel.: 76 831-50-04

Kwielice – 8:00, 12:00; Obiszów – 9:15; Turów – 10:30.

Pierwsza wzmianka o parafii w Kwielicach pochodzi z 1297 r.. Kościół pw. św. Michała Archanioła został wzniesiony w późnym średniowieczu. Do roku 1810 Kwielice należały do Opactwa Augustianów - Kanoników Regularnych w Żaganiu. Z Kwielic pochodzi ks. Edward Müller (1818-1895) - Apostoł Berlina. Od roku 1926 pracują w parafii SS. św. Jadwigi.

Urzekająca