Krzepów

Św. Hildegarda leczy alergie
Dr Claus Schulte-Übbing, św. Hildegarda z Bingen
Św. Hildegarda leczy alergie
Codziennie do naszego organizmu dostają się ogromne ilości szkodliwych substancji. Toksyny są w naszym jedzeniu i w ubraniach, w domach i w otaczającym nas powietrzu. Powodują choroby cywilizacyjne, w tym coraz częstsze alergie. Oparte na naturalnych składnikach zalecenia żywieniowe i zdrowotne św. Hildegardy z Bingen, średniowiecznej mniszki, uważa się za najskuteczniejszą metodę oczyszczania zatrutego organizmu, a co za tym idzie - walki z alergiami.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Krzepów

ks. Ryszard Klimek (2001-08-22)

Krzepów - 323, Borek - 185 (2 km), Bytomin - 67 (1 km), Nosocice - 439 (1 km), Szczyglice - 104 (2 km), Zabornia - 79 (1 km)

• ul. Akacjowa 34
    Krzepów
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-36-03

Krzepów – 8:00, 11:00, 18:00; Szczyglice – 9:30

Parafia Krzepów jako samodzielna placówka duszpasterska powstała z podziału parafii św. Mikołaja w Głogowie w 1958 r. Ks. Marian Cieślik był pierwszym proboszczem. Parafia należała początkowo do diec. wrocławskiej, od 1972 r. do diecezji gorzowskiej. Do ważnych wydarzeń parafialnych należały peregrynacje obrazu MB Częstoch. w 1963 i 1992 r.

Ewa czuje inaczej