Lubieszów

parafia pw. Świętej Rodziny

Parafia pw. Świętej Rodziny - Lubieszów

Drogi nieśmiertelności

Doświadczenia z pogranicza życia i śmierci są czymś realnym i ukazują, co rzeczywiście się dzieje z człowiekiem podczas umierania. Znany badacz tych zjawisk ukazuje w swojej książce najnowsze wyniki badań naukowych prowadzonych w Holandii i USA oraz podsumowuje całą aktualną wiedzę o tych zdumiewających stanach świadomości. Dokonuje analizy przekazów o umieraniu w różnych tradycjach kulturowych i religijnych oraz wskazuje na zachodzące między nimi podobieństwa.